Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan keressek...

Szerintetek hogyan keressek több pénzt?

Figyelt kérdés

Jelenleg havi 500 ezret keresek nettóban. Viszont van diákhietelem az havi 100 ezer Ft, van autóhitelem az havi 150 ezer Ft körül van. És akkor még nem vettem kaját, ruhát, nem fizettem albérletet és stb.

Szeretnék lakást is venni, de amilyen árak valszeg. soha a bü..ős életben nem tudok lakáshoz jutni. Én 0-ról indultam, szüleim sem gazdagok és nem is nagyon fogok örökölni semmit.

Viszont már 30 éves vagyok és még mindig szülöknél kell laknom (panelban) gyerekként is itt laktam és nagyon szűk már régen is az volt.

Azon is gondolkodtam hogy kéne egy gazdag nő aki nálam gazdagabb csak hát nincs ilyen nő, ha van is akkor neki meg még gazdagabb pali kell.

De ilyen jövő nekem nem kell hogy semmire nincs pénz.


Mások hogy a fenébe tudnak venni 200 milliós kertes házakat? Hogyan? Mi a titok?


ápr. 18. 07:51
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
63%
Milyen autóra fizetsz havi 150-et?
ápr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Sosem értettem itt a kérdezőktől, hogy a valós nemüket miért kell megfordítaniuk egy mezei kérdésnél, ami ráadásul anonimként is van. Tudod, hogy "aranyom" úgy, hogy látástól mikulásig melózol, több másodállással-nőként. Miközben az ingyenélő, pénzéhes és irigy személyiségedet nem a nővéredre vetíted, hanem példát veszel róla: hogy nem irigykedett senkire, nem sajnáltatta magát, nem akart orozni senkitől, csak melózott, látástól-mikulásig hanem önmaga eltartása mellett gondoskodott olyan ingyenélő családtagokról, akik még egy üdvözlési, egy köszöntést sem érdemelnek. és lőn csoda,ilyenkor az odafelvalók társat is küldenek az ilyen küldő ember mellé, akinek nincs mercije, csak szintén a két keze amivel dolgozik-és már ketten küzdenek-becsülettel.


Úgy hogy ne az irigykedésen törd a fejed, hanem azon hogy megtanulj normálisan dolgozni, ne csak a pénzre legyél éhes és a másiktól hogy tudd lenyúlni. Mert még ha a másik embertől mindent el is szedsz, azok ketten akkor is együtt, szeretetben küzdik tovább az életüket. Te pedig némi pa társaságában, elválva, két gyerek romjain üdögélhetsz a "palotádban" mindig hajtva a palikat, hátha valaki ...

ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
*Te pedig némi pia
ápr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk ha autó helyett albira fizetnél 150 ezret, akkor már el is költöztél volna.


200 millás házat nem sokan vesznek 30 évesen a saját maguk által gyűjtött pénzből.


Amúgy pár opció:

0. Nézz körül, hátha máshol többet fizetnek

1. Tanulj valamit, ami jól fizet, képezd tovább magad

2. Indíts vállalkozást

3. Irány külföld

ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%

Itt szerintem nem a bevétellel van a baj, hanem a kiadások a magasak (ráadásul a hitelek!). Ezeket kellene (ha lehet), akkor mihamarabb rendezni és akkor normalizálódna a helyzet.

- Ha azért ilyen magas a DH törlesztő, mert minél hamarabb vissza szeretnéd fizetni, az nagyon jó. Ha letelik, akkor ezt az összeget lehetne megtakarítani.

- Valahogy az autó hitelt nem lehet csökkenteni. Ha letelik a DH, az abból maradó összegből előtörleszteni ezt a hitelt.

- Én úgy spóroltam az évek során, hogy szinte csak tömegközlekedéssel mentem/megyek mindenhová. Nyilván akinek az autó munkaeszköz, azok számára ez nem kivitelezhető. Ez is teljes mértékben érthető.

- Végül a legtöbb ember nem rugaszkodik el ennyire a valóság talajától és nem a 200 milliós ingatlanokat nézegeti, hanem ami bele is fér a költségvetésbe. Vannak egy-másfél-kétszobás lakások is, és ezek között is lehet találni megfelelőt.

ápr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Kivakarózol a pénzügyi analfabéta szintről, és onnantól szinte magától adódik.
ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Más a felét se keresi a bérednek,az mit szóljon?..
ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
szanalmas
ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
ugyan mire kéne neked még ennél is több pénz? úgy se lesz sose lakásod, most írtad
ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ki az isten költi a fizetése harmadát autóhitelre, uram irgalmazz.
ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!