Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan keressek...

Szerintetek hogyan keressek több pénzt?

Figyelt kérdés

Jelenleg havi 500 ezret keresek nettóban. Viszont van diákhietelem az havi 100 ezer Ft, van autóhitelem az havi 150 ezer Ft körül van. És akkor még nem vettem kaját, ruhát, nem fizettem albérletet és stb.

Szeretnék lakást is venni, de amilyen árak valszeg. soha a bü..ős életben nem tudok lakáshoz jutni. Én 0-ról indultam, szüleim sem gazdagok és nem is nagyon fogok örökölni semmit.

Viszont már 30 éves vagyok és még mindig szülöknél kell laknom (panelban) gyerekként is itt laktam és nagyon szűk már régen is az volt.

Azon is gondolkodtam hogy kéne egy gazdag nő aki nálam gazdagabb csak hát nincs ilyen nő, ha van is akkor neki meg még gazdagabb pali kell.

De ilyen jövő nekem nem kell hogy semmire nincs pénz.


Mások hogy a fenébe tudnak venni 200 milliós kertes házakat? Hogyan? Mi a titok?


ápr. 18. 07:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

20-as eladom. És akkor mivel kozlekedjek? Autópályan? Biciklivel?

Öcsém komolyan mondom hogy egyes válaszolok egyenlő a 0-val.

Nem az volt a kérdésem hogy hogyan csökkentsem ezt a kevés pénzt. Hanem hogy hogyan keressek több pénzt.

Hogyan lehetne elérni azt hogy meglegyen mondjuk a havi 800- 1 millió Ft nettó fizetés és stb.

Milyen munkákkal, milyen tudással mit kell hozzá elvégezni milyen cég fizet ennyit, milyen tapasztalat kell hozzá. És stb.

ápr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#20


"Egyes válaszolok egyenlő a 0-val"

Mégsem én élek anyámékkal 30 évesen úgy hogy két hitelem is van.


Ha törleszted tovább a kocsit, miből lesz pénzed a saját oktatásodra aminek eredményeképpen szeretnél majd többet keresni? :)

ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
@21 Mihez értesz?
ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"a szüleim is pénzügyi analfabétak voltak"

Ettől neked még nem muszáj annak lenned. Interneted van, hiszen ide is írsz. Márpedig a netet rengeteg ingyenes infó van, amiből meg tudod tanulni kezelni a pénzt.


"A másik: anyám alig dolgozott, ápolónő volt sza..R fizetésért. Az apám meg egyszerű karbantartó mai napig egy gyárban.


Ezzel sincs semmi baj."

Alapvetően nem volna, de már nem azt az időt éljük, amikor 20 évet eltöltöttél egy munkahelyen és szépen megéltél belőle. Manapság muszáj pár évente váltani, mert különben nem kapsz normális emelést és nem jutsz előre.


"20-as eladom. És akkor mivel kozlekedjek? Autópályan? Biciklivel?"

Mondjuk vegyél helyette egy olyan kocsit, amit meg is engedhetsz magadnak. Amire 150 ezret kell fizetni havonta, az túl drága! Attól, hogy a BMW X5-öt Opel Corsa-ra cseréled, még nem leszel rosszabb ember.


#19: Bocs, de nem csak Budapest létezik. Megyeszékhelyen, normális kertvárosban már 70 millióért kapsz 80nm körüli kertes házat, jó állapotban.

ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
több pénzt több munkával lehet keresni
ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem kell gyalog járni, vehetnél pár száz ezerért autót, igaz azzal nem lehetne picsát játszani.

Inkább raknád félre azt a pénzt, így lenne önerőd és később tudnál hitelre lakást venni. Sokan így csinálják. De te nem fogod mert egy bohóc vagy, aki a hitelre vett verdával jampizik és csak siránkozik, mert jaj így neveltek a szüleim.

ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#23


- Masok hibaztatasahoz

- Felelosseg teljes elkerulesehez

- Nagyravagyashoz

- Lustasaghoz

ápr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
11: Diplomások is dolgoznak 500-E alatt... Semmit nem jelent a diploma ilyen és intelligens szempontból sem.
ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!