Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy hogy ennyi munkanélküli...

Hogy hogy ennyi munkanélküli van, amikor számos cég végez toborzást, én is be bírtam kerülni egy céghez, és a fizetésem többszöröse lehet annak, amit egyetem után megkereshetek, márha lesz diplomás munkám?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod, a kereslet és a kínálat. Ha olyan szakmád illetve tudásod van, amit nem tud bárki elsajátítani, akkor könnyen kapsz állást megfelelő fizetéssel. Az átlagos vagy annál rosszabb képességű emberek viszont többnyire nem tudnak olyasmit nyújtani, ami előnyt jelentene számukra a másik kétszáz pályázóval szemben. Meg ezer más tényező is van még mellé. Egy kisvárosi cégnél például tapsolnak olyan tudásért, ami egy budapesti multinál alapfeltétele a felvételnek.
2011. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!