Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem azt kaptam amit rendeltem,...

Nem azt kaptam amit rendeltem, Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Rendeltem Jófogas.hu egy 19 colos Samsung lcd monitort utánvéttel, de egy 17" No name jött... Mit tudok tenni? még nem írt vissza az eladó!

2013. okt. 11. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehetsz feljelentést, vagy jobb belátásra bírhatod az eladót, de egyikkel sem mész sokra.

Alapszabály, hogy használt műszaki cikket SOHA nem veszünk látatlanban az interneten, mindenképp meg kell nézni/ki kell próbálni előtte.


Tanulópénznek jó volt, legközelebb gondold át kétszer is!

2013. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő meg azt fogja mondni. máápedig 19" Samsung-ot küldött és te akarod átverni. PATT helyzet.
2013. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

értem, rendőrség csak autósok büntetéséhez jók...

inkább elmegyünk meglátogatni őt, az lesz a tuti.

2013. okt. 11. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor is Te/Ti húzzátok a rövidebbet, mert akkor jön a rendőrség.


Nincs mit ezen szépíteni, bebuktad, legközelebb jobban gondold át, ha neten akarsz vásárolni!

2013. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meglátogathatod de csak titokba ! autóját házát megrongálhatod festék kromofág stb stb
2013. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!