Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért szűnik meg az OLX? A...

Miért szűnik meg az OLX? A Jófogás teljesen használhatatlan!

Figyelt kérdés
Nem értem miért az OLX szűnik meg és nem a Jófogás. Nem lehet még helységre sem szűrni rajta és én még ott se venni, se eladni nem tudtam semmit. Ha rászűrök Budapestre mindenféle vidéki városok is kijönnek rá. Az OLX meg tök jól és gyorsan működött. Ezek nem normálisak, én biztos nem fogom a jófogást használni.

2015. ápr. 10. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pénz, érdekek.
2015. ápr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsi vagyok, mennyire éri meg nekik, ha mondjuk én csinálok egy olyan oldalt, amilyen az OLX vagy az expressz volt, akkor ki fog menni a jófogásra majd... Most nagyot ugorhatna valaki egy normális apróhirdetési oldallal.
2015. ápr. 10. 07:45
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha mondjuk te csinálsz egy olyan oldalt akkor a jofogas talaja eltapos mint a sz.rt. Az olx-et most vette meg, azèrt is zárja be. Picott vett.
2015. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Megnézném, hogy egy új oldallal, hogy szállnál szembe a Jófogás, Vatera, TeszVesz triumvirátussal :)
2015. ápr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom. Az olx-en eddig minden cuccomat eladtam, nem is olyan sokára, a jofogáson még soha érdeklődöm sem volt.
2015. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, mert a jófogáson nem jó a kereső, ezért nem lehet eladni sem. Két perc keresés után elvesztem a türelmem és inkább becsukom az ablakot és megveszem boltból vagy vateráról, de már az se olyan mint régen.
2015. ápr. 10. 10:06
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
jogoas egy kalap szar, én is sajnálom.
2015. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Ezek az oldalak több száz millióFt-nyi !!! befektetést igényelnek a tulaj részéről, aki ezt a pénzét nem csak viszont akarja látni, de idővel még tisztes nyereséget is szeretne.


Felvásárolták az olx-et is, az Expresszt is, mert nem szeretik a konkurrenciát,és eddig még egy kanyi vasat sem kerestek a befektetett pénzükön, és munkájukon. A sok ingyenes hirdetési felület elvitte a fizetni képes ügyfeleket is, ezért most piacot is vásároltak, és így még több pénzüket tették kockára ebben az üzletben.


Ha viszont a megcélzott ügyfélkörük nem szereti az ő szolgáltatásukat, akkor idővel kardjukba dőlnek, és majd jön másik nagybefektető, vagy több a helyükre.

2015. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem kedvelem a jófogást. Most törölt például egy hirdetést, mivel lejárt. De nem is látom, hogy meddig volt pl. érvényes, rossz a keresője, stb. Akkor már inkább a tesz-vesz, vatera.
2015. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tagló válasza:

Hali!

Több mint 4 éve adok veszek az OLX-en havi szinten tudtam pénzt keresni adni venni de nem csak a pénzről szól az egész én egyszerűen szerettem azt az oldalt mindent meg tudtam keresni bármit és sokan vásároltak is tőlem mióta a Jófogás van csak azóta semmit nem bírtam el adni sőt amit még jobban sajnálok még csak nem is érdeklődnek így a valószínűleg abba is hagyom az egészet mert így sajnos unalmas az egész:)

2015. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!