Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélküli járadékon vagyok...

Munkanélküli járadékon vagyok januárig, most kaptam egy állás ajánlatot, elvállaljam e?

Figyelt kérdés
ha mondjuk próba idő után elküldenek, folytathatom e a munkanélküli járadékot, vagy nem?azt ami fent maradt, mondjuk ha októbertől decemberig dolgozom, aztán esetleg nem felelek meg januártól megnövekszik e a járadék ideje a három hónappal.
2008. szept. 8. 17:08
 1/5 -Pimpike- ***** válasza:

Szia!

Én az idén már harmadszor vagyok munkanélküli, sajnos. Januárban két hétig aztán elhelyezkedtem de mivel elmerészeltem menni a próba idő alatt betegállományba elküldtek, két hónapot dolgoztam majd a munkanélküli újra kezdődött a 9 hónap márc közepén. Majd májusban ismét dolgozni kezdtem és egy létszám leépítés miatt elküldtek két hónap múlva és megint újra kezdődött az egész 9 hónap 2009 március végéig kapom a segélyt de remélem nemsokára találok munkahelyet.

2008. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen meló?
2014. okt. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már miért küldenének el
2014. okt. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs sajnos, amit írtál -

Vagy akkor ne vállald el inkább

2014. okt. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyerekek ez egy 2008 as kérdésem volt :) elválaltam amugy és másfél évig ott voltam.
2014. okt. 26. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!