Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná mi az a...

Valaki elmagyarázná mi az a Forex és gyakorlatban hogy működik?

Figyelt kérdés

Hogy lehet elkezdeni? Hogyan/milyen számlát kell nyitni, szoftverek amik kellenek hozzá stb


Szóval gyakorlatilag a 0-tól indítva az egész.


Köszönöm a segítséget.



2015. okt. 6. 23:18
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Ejha.

Köszönöm srácok!

2016. ápr. 29. 13:59
 22/25 anonim ***** válasza:
És a gyakori népe azóta is arra vár, hogy a 19-es válaszoló vajon felépítette az álmaimat a csodálatos tőzsdéből vagy el kellett mennie ,,sz@ros havi 2-300ezres munkát" csinálnia.
2021. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 MaryClary válasza:
Őszintén próbáltam megérteni, hogyan működik a forex egy ideje, de valami tényleg nem stimmel. Nem tudom, hogyan kell olvasni az idézeteket és figyelni a szinteket, és ha mégis, akkor legtöbbször nagyon nagy veszteségeket szenvedek, ráadásul annak a ténynek köszönhetően, hogy különböző devizák idézeteit figyelem.
2021. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 MaryClary válasza:
Sziasztok, hát mit ne mondjak, vannak itt aztán hosszú kommentek. Hozzáteszem az eredeti hozzászóló nem biztos, hogy megkapta a válaszát, hiszen nekem még mindig nem derült ki, hogy működik az egész tőkeáttételes folyamat. Nincs valami tőzsde kezdőknek ) [link] ) tanfolyam? És ami még jobb, ingyenes? Na ebből is kereshetne valaki pénzt, mert szerintem egy ingyenes tanfolyamra brutál igény lenne. Meg nézzétek csak meg mennyi coach meg mentor jelent meg az utóbbi időben, akik szinte mindennel kapcsolatban képesek tanácsot adni. Van aki 20 ezer forintot számláz óránként egy magabiztossági tréningért!
2021. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
érdekes
2021. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!