Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy terméket, az eladó olyan bankot adott meg az utaláshoz, ami még a közelünkben sincs, életemben nem is hallottam még róla. Utalni nem tudok, mert egész egyszerűen nincs bankszámlám. Úgy szoktam megoldani, hogy bemegyek az eladó által megírt bankba, ott befizetem a számlájára a pénzt, azonnal rajta is van a számláján, és ennyi volt, várom a csomagot. Hogyan oldjam ezt meg, ha nincs ilyen bank a lakóhelyemen?
2015. okt. 15. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Utald el a saját bankszámládról!

Vagy postán is be tudsz fizetni rá postautalvánnyal, bár ez elég költséges.

2015. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nincs sajnos bankszámlám. 9000 ezer forintnak mennyi a postadíja? Soha nem adtam fel még így pénzt, mert nem volt rá szükség, mindenféle bank van a lakóhelyemen, csak pont ilyen nincs amit ő írt.
2015. okt. 15. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi figyelmetlen voltam.


Hát 9 millió forintot nehogy elutalj előre, ne legyél már hülye!

2015. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
9 ezer forint, bocsánat, én írtam rosszul.
2015. okt. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!