Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsdézni szeretnék élesben a...

Tőzsdézni szeretnék élesben a plus500-on. Hogyan lehetséges 17 évesen?

Figyelt kérdés

Amellyek szükségesek hozzá:

- személyi igazolvány,

- bankszámla kivonat,

- bankkártya fényképe,


Az lenne a kérdésem, hogy mivel nem múltam el 18 éves, így az anyukám személyi igazolványát fogom használni, az ő nevével...De viszont a bakkártyám már sajátomé. Szóval nézik-e azt, hogy a beregisztrált név, személyi stimmel de viszont másnak a bankkártyája...ez így lehetséges? (Ha az én bankkártyám, így értelemszerűen a kivonat is az enyém.)



2017. febr. 2. 19:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
32%
ja utana olvasott a neten, es nyilvan matekbol 5-ose van, igy egybol kiszamolt mindent, van egy bombabiztos keplete :DD
2017. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Lehet nyugottan oltogatni, engem nem érdekel. Feltettem egy teljesen normális kérdést, nem sértegettem senkit sem. Nem tudom, hogy miért nem a kérdése válaszoltok? Jaa mert nem tudok. Akkor pedig menjetek tovább, és ne kössetek belém. Miért válaszol az az ember, aki NEM a kérdése válaszol, helyette pedig itt kötözködik?!
2017. febr. 2. 19:54
 13/32 anonim ***** válasza:
40%

Már mondtuk hogy


.

.

sehogy.

2017. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
41%
Felteszel egy kerdest (amire mr valaszoltak, azaz SEHOGY), amiben torvenytelen dolog is szerepel, es meg te vagy felhobordva :DDD ember ebredj mar fel, sok volt a naposim, vagy keves a nyugtató?
2017. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Nem azoknak az embereknek a véleményére vagyok kíváncsi, akik egy percet sem tőzsdéztek, nem értenek hozzá, ezek az emberek szerint a tőzsdében CSAK BUKNI LEHET...azokra vagyok kíváncsi, aki volt hasonló helyzetben mint én, vagy ért a tőzsdéhez!
2017. febr. 2. 20:09
 16/32 anonim ***** válasza:
39%
Itt szerintem mindegyik válaszolónak több fogalma van a tőzsdéről mint neked...
2017. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%

Mégis mennyit tőzsdéztél te észlény 18 alatt? XD


Illegális.


Amúgy hosszútávon sCSAK bunkni lehet csak figyelni kellet volna matek órán. nehogy a 17 éves ossza ki a többieket.


Te nem érsz annyit mint egy felnőtt, jogilag sem.

2017. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
#16 És ezt te mivel indokolod? Mit tudsz te rólam? Tudod hogy mióta tőzsdézek/érdekel a téma? NEM, NEM TUDOD. Akkor meg le lehet szálni eről a dologról.
2017. febr. 2. 20:37
 19/32 anonim ***** válasza:
10%
pontosan. en is tozsdeztem eleg sokaig, raadasul ezzel a trehany plus500-zal. De a te tuti 17 eveddel biztos okosabb, vagy, mint itt a tobbseg zome. Menj erettsegizz le, vagy vegezz el egy szakmat, azt dolgozz, es ne a csodatol vard a megvaltast.
2017. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
38%

Nyissátok meg az anyuka nevére és töltsétek fel az ő bankkártyájával, de ha ez nem jutott eszedbe magadtól, akkor tényleg ne tőzsdézz!

A plus500 helyett pedig valami komolyabb céget válassz!

2017. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!