Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzváltás 18 év alatt legális?

Pénzváltás 18 év alatt legális?

Figyelt kérdés

Valahol ezt olvasom, valahol azt, ráadásul minden fórumon jó pár évvel ezelőtti kérdések vannak fent.

Az egyik helyen azt írták, hogy fel kell mutatni a személyit, ami nekem van. Valahol meg azt írták, hogy 14 éves kor felett mehetek pénzváltóba, valahol pedig azt, hogy csak 18 év felett. Én személyszerint elmúltam 14, de nem vagyok 18. Akkor most a pénzváltóba mehetek? Ki fognak szolgálni, vagy nem?

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2017. aug. 18. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Istenem ezt hányszor kérdezitek meg még? Nem kvát és cigit veszel... Persze, hogy legaláis...
2017. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*legális
2017. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olvasd el az első mondatot a leírásban 😉

Köszönöm a választ!

2017. aug. 18. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hetente van itt ez a kérdés, csak ugye rá kéne keresni... vagy befáradni egy pénzváltóba.
2017. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!