Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi volt eddig életed legjobb...

Mi volt eddig életed legjobb munkahelye?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 00:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
Az egyéni vállalkozásom :D De komolyan, mindenhol máshol volt valami bibi. Volt, ahol nagyon jól éreztem magam, de a fizetés szar volt, volt, ahol rendben lett volna a fizu, de utáltam a közeget. Most jó a fizu, nem dolgozom agyon magam, rugalmas tudok lenni, és semmilyen idiótát nem kell napi szinten elviselni.
2021. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A mostani. Nagyon rugalmas, jófej mindenki, jó tanulási és fejlődési lehetőség van és számomra nagy meglepetés, hogy egyetemistaként csak 1-2 félévvel a hátam mögött hasznos tudok lenni. Mindezt végezhetem bárhonnan bármikor. A fizetés is teljesen rendben van ráadásul itt is van feljebb jutási lehetőség. Az életrajzomban pedig jól néz ki. A főnök a mentorom, a munkatársak a barátaim.


Igaz, olyan nagyon sok munkahelyem eddig nem volt, csak ilyen alap diákmunkák gimis koromban. Azokat nem szerettem.

2021. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A mostani. Nem lihegnek állandóan a nyakunkon, ha a munka el van végezve, csinálhatok amit akarok. A fizu korrekt, a csapat is jó.
2021. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Munkakört is írjatok!
2021. aug. 12. 21:32
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Munkakör
2021. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
jogos!
2021. aug. 12. 22:10
 17/17 anonim ***** válasza:

Az egyik kedvenc munkahelyem az volt, amikor egy vadaskertben ajándékboltosként dolgoztam. Szép hely volt, egész nap néztem a tigriseket, ha nem volt vevő, sétálgattam. Az emberek legtöbbször kedvesek voltak, mert ők is lazulni mentek oda. Volt, hogy egész nap semmit nem csináltam szinte, csak kipakoltam, takarítgattam. A fizu a legjobb volt, amit kaptam valaha. Mivel idénymunka volt, és hétvégén mindig kellett dolgoznom, ezért otthagytam.


A másik kedvenc helyemen számítógépen kellett rajzolnom képkockákat, és nagyon élveztem, mert szeretek rajzolni. Itt 2 évet dolgoztam, az egyetlen baj a fizetés volt, meg persze jött a Covid és tönkrebszta a munkát, mivel otthonról nehezebb volt kivitelezni.

2021. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!