Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Interjúztatott már Koreai?

Interjúztatott már Koreai?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

Érdekelne a tapasztalatatok ha van már, mert holnap megyek.

Valami cégvezér lesz, mondta a HR hogy szeret mindenkit meginterjúztatni..

Angolul fog menni az egész, egyáltalán a koreaiaknak milyen az akcentusuk?

2021. szept. 1. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van koreai ismerősöm, nincs erős akcentusa, full érthetően beszél.
2021. szept. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
még nem
2021. szept. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy 3 hónapig húzta a dolgot.

Pénzügyi vezetőnek mentem volna, elég sok pénzért.

Addig volt konstruktív a dolog, míg le nem esett neki, hogy évvel idősebb vagyok.

Az ázsiai mentalitásban az öregebb áll fentebb, ami itt megbillent volna.

Onnan már mindent megtett, hogy lépjek le.

Kisebb pénz, értelmetlen munkakör szűkítés, stb.

2021. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos hangoknak (pl. r) nincsen koreai megfelelőjük, így a helyes angol kiejtés csak sokéves gyakorlással sajátítható el számukra. Valószínűleg folyékonyan beszél majd angolul, de helytelen kiejtéssel.

Ha koncentrálsz, rá lehet jönni, mit akart mondani/kérdezni.

2021. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez segít, engem kétszer indiai interjúztatott (a Morgan Stanleytől) és pozitív csalódás volt: érthetően beszéltek, értelmes kérdéseik voltak.
2021. szept. 1. 09:53