Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresel minőségbiztosi...

Mennyit keresel minőségbiztositási technikusként?

Figyelt kérdés

És milyen feladatokat adnak nektek?

Cmm programozas

Reklamacio kezeles

Auditra valo felkeszules



2022. dec. 17. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Eredetileg nem ez a munkám de olyan kevés megrendelés jött, hogy becsatlakoztam QA csapathoz mert van itil és infosec vizsgám.

6S hez is értek de itt nem kell használni.

Munka nagy része audithoz kapcsolódik.

Nem csak felkészülés hanem részvétel és findingok implementálása.

Főként iso 27001, 9001 és belső auditok.

Időnként próbálom oktatni az ügyfélszolgálatosokat hogyan ne legyünk gyökerek az ügyfelekkel.

Időnként próbálom kideríteni a sűrűn felbukkanó és hasonló reklamációknak az okát.


Amúgy technikusnak inkább azt hívják aki fizikai méréseket végez.


Alap járaton nettó 800 at kapok, audit sikerétől függően 2-3 havi fizetést bónuszként.

Azt hozzá kell tenni, hogy 3 idegen nyelven részt tudok venni az auditokon ezért többet kapok mint a kollégák.

Szerintem aki csak magyarul tud ennek a felét kapja.

2022. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Amúgy technikusnak inkább azt hívják aki fizikai méréseket végez"


Amúgy a "Cmm" ahogy a kérdező írta tudod mit jelent?


Ettől függetlenül köszönjük a részletes és a kérdés szempontjából teljesen irreleváns válaszodat.

Az igaz, hogy leírthatta volna a kérdező, hogy gépipari minőségbiztositási technikus, vagy nem tudom milyen területen dolgozik de a "Cmm"-ből kiindulva nem IT majomkodással foglalkozik.

2022. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2022. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nettó 350 volt
2022. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!