Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Színésznő szeretnék lenni!...

Színésznő szeretnék lenni! Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Már kicsi korom óta színésznő szeretnék lenni.Szerintem,és a szüleim szerint is megvan bennem a tehetség!Járok Drámára/színjátékra tehát már van tapasztalatom. Énekelni is jól tudok,nem tudom ez számít-e,de gondoltam leírom. Nem félek a kamera előtt,a színpadon meg pláne nem vagyok lámpalázas. Az Irodalom is elég jól megy. Btw nemrég voltam egy szinkronszínész castingon a Talent Studioban,ott elvileg megfeleltem,viszont sajnos nem tudok képzésre járni mert Borsodi vagyok,és nem tudnék feljárni minden szombaton Budapestre.Nos ez alapján mit gondoltok,Sikerülhet?

2023. szept. 9. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
2023. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Költözz Pestre és probléma megoldva
2023. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Egy híres zenész azt mondta:

Csak abból lesz híres zenész aki mindenről lemond, és gyakorol, aki mindent elkövet, hogy menjen, és zenéljen. Ha kifogások vannak, akkor nem lesz belőle zenész.

Igaza van.

Csak akkor sikerülhet az álmod, hogy színész legyél ha nincsennek kifogásaid, ha mész, és gyakorolsz. Budapestre kéne járni minden szombaton? Ha színész akarsz lenni, akkor megoldod, hogy feltudj menni Budapestre. Ha csak kifogás van, hogy miért nem megy, akkor sosem lesz belőled színész, hiába mondja a családod, hogy tehetséges vagy.

2023. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Kétlem, hogy Borsodból menni fog.
2023. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Persze hogy lehetsz, csak nem igy, hanem onlyfanson
2023. szept. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet onnan is csak sok castingra kell járni Budapestre.
2023. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Klasszikus piramis struktúra a szakma.

10000 "szinésznő szeretnék lenni" lányból lesz mondjuk 1 sikeres, aki tényleg a csúcsra jut, 2-3 akik a farvizen evickélnek és ha eleget koplalnak, akkor túlélnek belőle amíg nem fognak egy gazdag férjet, néhány aki hobbiként megtartja, és 9990 akik kihullnak a rostán.


Na most, ha szerinted te vagy az 1 a 10000-ből, akkor... hát mind a 10000 ezt gondolja magáról. Szóval innentől rajtad áll hogy ez egy racionális karrier pálya-e, vagy inkább ötöd annyi befektetéssel, ötszázszor nagyobb eséllyel bejövő utat választasz.

2023. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen lehetséges.

Miért nem tudsz feljárni szombatonként heti 1 napot? Biztos jót tenne a karrierednek.

2023. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

@7


Ez nem piramis, hanem tölcsér.

2023. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%

#9


Piramis, mert csak egy elenyésző töredék százalék lehet a csúcson. Picikét több, de még mindig roppant kevés a csúcs közelében. A többiek sosem jutnak el oda.

2023. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!