Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Színésznő szeretnék lenni!...

Színésznő szeretnék lenni! Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Már kicsi korom óta színésznő szeretnék lenni.Szerintem,és a szüleim szerint is megvan bennem a tehetség!Járok Drámára/színjátékra tehát már van tapasztalatom. Énekelni is jól tudok,nem tudom ez számít-e,de gondoltam leírom. Nem félek a kamera előtt,a színpadon meg pláne nem vagyok lámpalázas. Az Irodalom is elég jól megy. Btw nemrég voltam egy szinkronszínész castingon a Talent Studioban,ott elvileg megfeleltem,viszont sajnos nem tudok képzésre járni mert Borsodi vagyok,és nem tudnék feljárni minden szombaton Budapestre.Nos ez alapján mit gondoltok,Sikerülhet?

2023. szept. 9. 20:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
76%

Mennyi birka özönlötte el az oodalt...

A talentben én is voltam, de én se vállaltam a képzést (pedig tőle 10percre lakom) mert egyszerűen scammer a cég, csalnak és lehúznak, mindezért pedig elkérnek fél millió forintot ott rögtön, nincs gondolkodási idő, mert tudják, ha átgondolod, nem mész bele.

Egyébként lépj be facebook-csoportokba, figyeld a felhívásokat, akár minden nap szolott lenni valamilyen munka.

Sok sikert :)

2023. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nem.
2023. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!