Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 7 osztályom van meg van olyan...

7 osztályom van meg van olyan munkahely ahová nem kérik a 8 általánost? Tudok angolul is minimálisan de bizonytalan vagyok mert mindenhol le nézik az olyat akinek nincs meg a 8 általánosa sem. Könnyü fizikai munkát is dolgoznék de nem találok.

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 12:47
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
29%
Lenézés? Szerintem senki nem nézett itt le senkit. Vagy az a baj, hogy leírjuk az igazat? Milyen válaszokat várt, hogy bankigazgató, top manager vagy programtervező mérnök lehet 8 osztály nélkül? Persze, csak úgy hulljanak az ölébe a milliók. Ahhoz előbb tenni is kell valamit. Mondjuk tanulni.
2023. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
0%
De akkor majd ne sírj, hogy a Fideszre fog szavazni.
jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Mégis mit vár 7 osztállyal? 2024 van...ma már a minimum egy érettségi. Emellé még szakma, több szakma, legalább egy nyelvvizsga; ezek az alap követelmények, amivel egyáltalán el lehet kezdeni állást keresni. 7 osztály...pfff. Amikor válogatni lehet a különböző szakképzések, gimnáziumi és felsőoktatási képzések között. Ráadásul van esti, levelező, online, hétvégi munkarend. Aki ebből nem talál magának megfelelőt, az nem is akar. De persze a Fidesz a hibás ezért is, mert 7 osztályra nem ad a multi állást, meg nem fizet havi nettó 2 milliót.
jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

"Könnyü fizikai munkát is dolgoznék de nem találok"


Tényleg? 7 általánossal akár még fizikai munkát is vállalnál? Ennyire leadod az igényeidet? Pedig most akartam neked belinkelni pár DevOps mérnöki állásajánlatot...🤣

Haver, ezzel a végzettséggel örülhetsz ha talicskázni felvesznek valami építkezésre.

jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
50%
Ezek után a kommentek után nem csodálkozom, hogy a Fidesz fog nyerni megint. De hát ti is megérdemelitek. Igazi jó álbaloldali, álliberális gondolkodás ez. Hajrá csak így tovább.
jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
#15 Áruld már el nekem, hogy sikerült a politikát belekeverni ebbe? Milyen liberális meg Fidesz te szerencsétlen? A politikusok tehetnek róla, hogy valaki nem képes elvégezni még a 8 általánost sem? Mit kellene vele csinálniuk, Orbán üljön le vele matekozni, vagy mi? Vagy elmagyarázni neki, hogy ha munkát szeretne, ahhoz bizony tanulni kell? Ja, tudom már az ilyen kis hópihéknek mindenhez joguk van. Csak kötelességük, az nincs.
jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. még diákmunkához is kell minimum.. Életkorod?
jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy 8 osztály nélkül is lehetsz lottónyertes és vállalkozó is! Vehetsz fel diplomást havi 2 milláért a wécédet pucolni! El fog menni! Mert Magyar....
jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
0%
Ja meg tudod mi lehetsz még kérdező? Hivatásos sportoló és stróman is!
jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

#18 Igen, a 7 osztályt végzettekből általában milliárdosok lesznek....


#19 Sportoló, persze. Aki nem képes még egy általános iskolát sem befejezni, annak biztos van annyi kitartása és akaratereje, hogy hivatásos sportoló legyen.

jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!