Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 7 osztályom van meg van olyan...

7 osztályom van meg van olyan munkahely ahová nem kérik a 8 általánost? Tudok angolul is minimálisan de bizonytalan vagyok mert mindenhol le nézik az olyat akinek nincs meg a 8 általánosa sem. Könnyü fizikai munkát is dolgoznék de nem találok.

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 12:47
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
23%

"Aki nem képes még egy általános iskolát sem befejezni, annak biztos van annyi kitartása és akaratereje, hogy hivatásos sportoló legyen."


A két dolog nem biztos, hogy összefügg. Sőt, biztos, hogy nem. Attól, hogy valaki nem tud (nem akar) befejezni egy iskolát/képzést még lehet baromi jó sportoló, akiért versengenek.

jan. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
#21 És mennyire gyakran fordul elő, hogy az iskolázatlan h.ülyékből élsportoló lesz? A legtöbb ilyen zseni általában a bolt előtt szokta inni a kőműves actimelt, délután meg a legolcsóbb dobozos sört, hozzá jön még a jó kis szivarka vagy a töltött cigi. Így elég nehéz profi sportolói karriert építeni.😅
jan. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
54%

Azt nem állítottam, hogy gyakran fordul elő, de a két dolog nem feltétlenül függ össze.


Én dolgozom sok diplomással. Garantálom, hogy köztük is van bőven hülye, aki még azt sem érti, amit mondanak neki, nehogy válaszolni tudna rá.

jan. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy sok a hülye diplomás mivel manapság már a diploma az alap. Mindenkit elrúgdosnak a diplomáig csak, hogy meglegyen. Attól még nem lesz valaki intelligens vagy okos. Főleg a mai világban ahol a social media így a social media úgy és csak ez van. Akinek nem inge ne vegye magára de ez van.
febr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
55%

19! KB befoghatod az iskoláddal! Diego Maradona sem végezte el még az általánost sem! Vagy szerinted hol "érettségizett" cselezésből? 13 évesen otthagyta az iskolát! Mike Tyson nak is csak az általánost sikerült befejezni a középsuliból ugyanis kirúgták!

A rögbi játékosok iskolázottságába már bele se kezdenék, mert úgyse ismersz egyet se, nem iskolai tananyag!

febr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
0%
Azaz a 20 asnak ment az előző, csak kimaradtam matekórán 😊
febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
#25 Ja, 5 milliárdból születik egy ilyen tehetség, kb...🤣
febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak nem hallasz róluk! Pl: Ázsiait én sem tudnék mondani egyet se semilyen sportágban sem még nem rekordert sem! Mert ilyen ide nem jut el hírként. De attól még tuti, hogy van! Ahogy afrikai is, mivel azok sem az iskolákról híresek!
febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a megoldás a kérdező problémájára.🤣 Annyi az egész, hogy olyan jó focistának kell lenni mint Maradona volt.🤣 Semmi az egész.🤣🤣
febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Másban is lehet jó a kornak megfelelően!

Maradona idejében a foci ment nagyot...


A mai világban NEM KELL ahhoz iskola, hogy jó legyél valamiben!

febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!