Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 7 osztályom van meg van olyan...

7 osztályom van meg van olyan munkahely ahová nem kérik a 8 általánost? Tudok angolul is minimálisan de bizonytalan vagyok mert mindenhol le nézik az olyat akinek nincs meg a 8 általánosa sem. Könnyü fizikai munkát is dolgoznék de nem találok.

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 12:47
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

38 as...

Mi van a 34 es válaszban?

Arra írtam...

febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
50%

Az hogy hoyg viselkedik valaki nem az iskolázottság kérdése, de te mitől vagy ideges?

Kétségbe estél, hogy trágár szavak szükségesek a mondandód nyomatékosításához?

Ezt az iskolában tanultad?

Vagy csak képtelen vagy máshogy...

febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
50%
Ja meg nem csak trágár szavak hanem még hat raklap emoji is!
febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Mi van, nem mész sakkozni? Gyakorolni kéne, így nem leszel világhírű.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%
Privátot írjál a kérdezőnek, nekem nemsokára lejár a munkaidőm, mellesleg jól sakkozok 😊!
febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Mindenki nyugodjon le. Lett munkám!
febr. 9. 02:11
 47/50 A kérdező kommentje:
Nevess csak nyugodtan. Te biztosan dolgozol és van munkahelyed és gondolom végzettséged is van. Ennek örülök. Csak ne nézz le másokat azért mert nem tudod a helyzetét....és nem tudsz róla semmit.
febr. 9. 02:16
 48/50 anonim ***** válasza:
Gratula a melóhoz!
febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Köszi! Akik pedig nevetnek azokat csak sajnálni tudom mert lehet nincs meg a 8 osztályom de még így is értékesebb vagyok mert nem nézek le másokat😘😘
febr. 9. 18:49
 50/50 anonim ***** válasza:
Így van bekaphatják! A lényeg a megélhetés nem az iskola!
febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!