Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan férfi akit jobb anyagiak...

Olyan férfi akit jobb anyagiak nem tesznek boldoggá az bolond?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám aki már három külföldi országban is dolgozott, Spanyolország, Anglia, Németország és kérdeztem miért költözött haza. És mondja hogy ő nem telepedne le külföldön, és hogy eleve csak határozott idejű állásokat vállalt mert hogy a szülővárosát érzi az otthonának.


De akkor sem értem. Ő azt mondja őt nem teszi boldoggá az hogy sokkal több fizetésért sokkal jobb autót vehet meg többször mehet nyaralni.


Férfitól ilyet még nem hallottam.



2023. okt. 1. 14:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%
ezt a kérdést fix, hogy nő írta :D
2023. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Keresek valakit akinek sok pénze van de nincs ötlete. Nekem van ötletem de nincs elég pénz rá. Írjatok légyszi ha kell ötlet.
2023. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%
#12 Az ötlet olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, és senki nem kíváncsi másokéra.
2023. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
A vélemény olyan, arra tényleg senki sem kíváncsi. Az ötletekre kíváncsiak szoktak lenni.
2023. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
#14 Ez csak akkor igaz, ha elég ugyanúgy kifizetni az ötletelő embert, mint a többi hónapban.
2023. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%
Most én itt a jó ötletekről beszéltem, de elhiszem hogy féltékeny vagy mert neked nincsenek jók. Rossz lehet úgy élni, de hidd el más jó ötleteiből végül te is profitálsz, így működik a világ. Igaz a rosszakból meg mindannyian szívunk, szóval óvatosan az ötleteléssel.
2023. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%
Piramisjáték bevezetője is ilyen dumával indul.
2023. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#16 Nézd, ha nekem kipattan valami a fejemből, elrakom a helyére a second brain rendszeremben, hogy ne vesszen el, de ennyi, aztán vagy eljön az ideje, vagy nem. A valóban jó és hasznos ötletek meló közben születnek, amikor tényleg komoly fejtörőre kell extrém kreativitással adni olyan választ, ami inkább valószínű, hogy pluszos lesz. Otthon a csupasz seggeddel teljesen mindegy, mit okoskodtál össze, ha nem vagy elég arra, hogy összerakasd. Számodra megvalósíthatatlan ötletekkel a végletekig ámíthatod magad, ha a szükséges anyagiak előteremtésében tökéletesen ötlettelennek bizonyultál, vagy legalábbis mindig jött az a fránya első akadály, aminél nyüszítve elmenekültél, lehetőleg kedvenc drogod jótékony érzéstelenítésébe, csak hogy másnap kiszenvedhess egy újabb, számodra járhatatlan hülyeséget, amin kesereghetsz. De igazad van, én irigyellek téged.
2023. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem mindennap vannak ötletek, szerintem mondjuk évente 1-2. Az is sok? Nem szoktam tudatosan ötletelgetni, dolgozok egy normális munkát. Csak van olyan amiért azt gondolom, kár lenne ha úgy elveszne. De ne izgulj, majd megcsináljuk családilag. Vagy nem, engem annyira nem érdekel, majd kiderül hogy jó e, van ezeken felül is elég dolgom. Szerintem amúgy a valóban jó ötletek abszolút nem nyüszítve meló közben születnek, hanem kb a nagy semmiből, persze előzmények azért vannak, de nem ott az adott helyzetben van kikényszerítve.
2023. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A meló szót nem negatív értelemben használom, sőt. Azért azt ne téveszd szem elől, hogy egy igazán jó ötlet rengeteg kisebb-nagyobb új problémát vet fel megvalósítás közben, ami valódi alkotó-kreatív alapállásból lehet nagyjából jól uralható, ezért fura, hogy nagy ötletek megalkotójaként keresel valakit, aki abból él, hogy mindig van több jó ötlete, akármivel találja szemben magát. És persze alapötleteket is szívesen alkot bármikor, esetleg azzal pihen rá az agyalósabb feladataira.
2023. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!