Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan férfi akit jobb anyagiak...

Olyan férfi akit jobb anyagiak nem tesznek boldoggá az bolond?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám aki már három külföldi országban is dolgozott, Spanyolország, Anglia, Németország és kérdeztem miért költözött haza. És mondja hogy ő nem telepedne le külföldön, és hogy eleve csak határozott idejű állásokat vállalt mert hogy a szülővárosát érzi az otthonának.


De akkor sem értem. Ő azt mondja őt nem teszi boldoggá az hogy sokkal több fizetésért sokkal jobb autót vehet meg többször mehet nyaralni.


Férfitól ilyet még nem hallottam.



2023. okt. 1. 14:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Már régen is létezett ez hogy valaki tud festeni, valakinek meg pénze van, és akkor ők a nyerő páros, tele vannak a freskókkal a templomok amik nem jöhettek volna létre enélkül. Az ötletek is így vannak, van akinek vannak, van akinek meg hiába van pénze ötlet az nem olyan, és nem úgy. De amúgy jókat írsz, like.
2023. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ha neki így jó, akkor téged ez miért zavar?

Engem pl. soha nem érdekelt a szülőhazám, az országom.

Mire megyek vele? Miben segít engem? Semmiben.

Csak magam tudok tenni azért, hogy jobb legyen. És ha éppen Spanyolországban ajánlanak ilyen lehetőséget, akkor odamegyek.

2023. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, érzések stb amit pénzért nem lehet megvenni.

Én még értem a kollégád. Én is éltem külföldön és nem lettem attól boldogabb, hogy mennyi van a számlámon...

2023. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan én vagyok akkor furcsa, de nekem magyarként nagyobb öröm Angliában sok pénzt keresni, megengedni magamnak azt, amit Magyarországon nem tudnék, minthogy a szülővárosomban keressek fele ennyit, de legalább “otthon” legyek.
2023. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24


Ez van. Van aki képes boldogulni és jól keresni, akárhol van, van aki nem. Ha neked jó így/ott, akkor tök jó. Én is éltem Angliában fél évet, és nekem sokkal kevésbé kellemes közeg mint a budapesti, ráadásul van hogy innen is angol klienseknek dolgozok, tehát tök mindegy, hogy hol élek.

2023. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!