Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 45 éves férfi gyakornokként...

45 éves férfi gyakornokként vajon mit titkolhat?

Figyelt kérdés

Nekem ebben valami nagyon gyanús. A cégnél az összes többi gyakornok 19-25 éves.


Valami nagy bukás lehetett az életében hogy ilyen idősen gyakornokságra kényszerül.



nov. 19. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Karriervaltas. Ne gondold tul.
nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Miért az ő életében lehetett nagy bukás?


Nem veszed észre, hogy a magyar kormányok meg a törvények rendeletek bukdácsolnak?


Meg itt volt a "kovid" is...

nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is voltam 46 évesen gyakornok. Karrierváltás, ahogyan az 1. mondja. Teljesen normális.
nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

42 nő voltam gyakornokként, mert 40 évesen másoddiplomáztam. Kicsit még maradtam a munkahelyemen, hogy kifújjam magam, aztán mentem tovább, dolgoztam tovább máshol, gyakornokként. Főállásba máshová nulla tapasztalattal nem vettek fel. Aztán kellett kb. 2 év és véglegesítettek.

A kollégád semmit nem titkol, dolgozna. Ha meg igen, ahogy a volt főnököm mondta vmire, mindegy, a munka el legyen végezve.

nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Inkább kérdezd meg mit tanul most, mikor kezdte stb. Bármi kijöjet belőle, akár egy félbehagyott diploma is ami mellé jó jön most egy szakmai gyakorlat, korrekt pénzért.

Az viszont igaz, hogy én is voltam 28 éves fejjel gyakornok, ráadásul egy másik szakot csináltam közben, a munkához szükséges már megvolt. Én ebből sem csináltam titkot, de úgy is kezeltek, mint a leprást. Túl bonyolult volt a történetem nekik.

nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem mi olyan gyanús ebben. Eddig mást dolgozott, másban van gyakorlata, most meg váltott más területre. Nyilván ez esetben nem fogják rögtön felsővezetői pozícióban alkalmazni olyan területen, amiről lövése nincs. Eltölt egy pár évet, aztán lehet feljebb lépni.

Én nem vagyok még 45 éves, de már 20 sem. Ha lenne számomra egy érdekes téma, jó fizetésért, azonnal váltanék, nem érdekelne, hogy gyakornoknak hívják a pozíciót. Pedig nem volt semmilyen bukásom.

nov. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Miért kell ilyennek lenni? Palácsik Vajna Scharzenegger Timi sem különb.


Valószínű karriert váltott.


Én pl. jövőre 30 évesen fogok új képzésre (msc) iratkozni, mert kiakarok lépni ebből a posványból. Nyilván én sem a 20 éves gyakornokok táborát fogom majd erősíteni.


Bár, ha neked az anyagiak az elsők lehet jobban is jár, ha mással ismerkedik.

nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként én eljutott doktori iskoláig mielőtt a váltást megfogalmaztam, mivel az a terület egy tévút.


Mindennel együtt több pénzem volt havonta, mint sok nőnek akivel ismerkedtem, de mégis nagy arányban tették szóvá társkeresőn, hogy anyagilag ezt a dolgot fenntartással kezelik.


Valamiért az egyetem vagy a gyakornoki állás ezt hozza ki az emberekből. Lehet a férfiakból is, de azt az oldalt nem ismerem.

nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

#8, én közel 40 éves vagyok és a mai napig egyetemre járok. Igaz nem tanulni, hanem tanítani. :)

A fizetés nem túl magas, de azért nem is nyomorgok. Még soha nem tették szóvá társkeresőn. Ha ott ez a téma szóba jönne, nem tudom, akarnék-e bármit is a továbbiakban az illetőtől...

nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom azért volt, mert aki nincs képben ezekkel azt hiszi, aki ott hallgató az nem kap pénzt. Pedig jobb helyeken a munkát sem tiltják mellette.


Bár, aki az elején a pénzzel jön az már régen rossz. :D

nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!