Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornokok nappali tagozaton...

Gyakornokok nappali tagozaton 5 napot hogy tudnak dolgozni?

Figyelt kérdés

Sok cég gyakornoki programjánál ez a feltétel.


De hogy jár egyszerre dolgozni heti 40 órában és közben egyetemre minden nap.


A szakmai gyakorlatot és gyakornoki pozíciót ne keverjük össze.



dec. 10. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Passziváltat, vagy szimplán nem jár be órákra, esetleg nem 5x8 órát 8-16-ig dolgozik, hanem valami más munkarendben
dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

,,Sok cég gyakornoki programjánál ez a feltétel."


Hát nem tudom te hol keresel gyakornoki programot de pár éve kb mindenhol 20 óra volt évközben a gyakornoki program. Max nyáron van rendes 40 óra.


20 órát még ki lehet gazdálkodni, főleg hogy sok szakon pénteken nem szokott óra lenni.

dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
#2: Pl. amikor én egyetemista voltam az Audi-nál is 40 órás volt az egyik program
dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

A legtöbb cégnél kb 25 óra az elvárás. Nagyon kevés van, ahol +30.


Azt tudom elképzelni, hogy amire te gondolsz az egy nyári program, mert olyanok vannak, de azok is flexibilisek.


Amúgy ez szaktól függ. Vannak olyan egyszerű nappali szakok, ami mellett lehet 40 órában dolgozni.


Még egy lehetőség, hogy az adott cég, ahol nézted ezt nem hallgatói jogviszonnyal rendelkező "gyakornokokat" keres. Pár cégben a gyakornoki pozíciót egy alacsony fizetésű (relatívan az igazi pozihoz) belépő szintű pozinak tekintik, tehát többnyire nem is hallgatókat várnak, de persze bárki jöhet, aki tud 40 órában dolgozni.

dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!