Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az informatikában most kb...

Az informatikában most kb csak gyakornoki munkával lehet pályát kezdeni?

Figyelt kérdés
és a junior pozíciók esélytelenek kb csak a kötelező szakmai gyakorlat van meg? Szte gazdaságinformatikára jártam...
dec. 14. 13:06
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

"menj MSc-re"


Az sajnos nem opció nem lett elég jó hozza az átlagom max annyit tehetek, hogy elmegyek egy másik bscre vagy foszkra.

dec. 15. 17:18
 22/26 A kérdező kommentje:

"netán diákmunkát vállalni hogy megismerkedj"


Nem tudom te melyik dimenzióban élsz lehet Budapesten tele van gyakornok pozikkal de szegeden kb évente 1 max 2 gyakornoki pozi volt meghirdetve az állásportálakon.

dec. 15. 17:23
 23/26 anonim ***** válasza:
43%
Az informatika szépsége, hogy nem vagy helyhezkötött, én is szegeden csináltam az egyetemet, és a barátaim fele itt, a másik fele meg remote dolgozik. Ha van egy géped, marpedig van mert máshogy nem csináltad volna meg az egyetemet, akkor tudsz jelentkezni győrbe is remote munkára.
dec. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
17%
Minden pályán csak gyakornoki munkával lehet pályáz kezdeni, nem csak az IT-ban.
jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 NTBS ***** válasza:
58%
Lényegében igen. Esetleg más munka, ami fizet?
jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

25. Elég erősen gondolkozom inkább azon a tanácson h bevallaljak egy Msct vagy B tervnek egy 2. Bsct.


Ezenkívül otthon próbálok fejlődni ismerdekek a reactal med dockerrel pl.

jan. 14. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!