Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyet kell váltanom...

Munkahelyet kell váltanom azonnal, hogy működik ez?

Figyelt kérdés
24 óra alatt felborult az életem, férjem kilépett az életünkből, egyedül a jelenlegi fizetésemből nem fogunk kijönni. Sürgősen váltanom kell, de ha jól tudom a felmondási idő is van. Vagy megtehetem, hogy jövőhéten már más helyen dolgozok? Sajnos még egy hónapig sem tehetem meg, hogy itt maradok, teljesen ki lettem semmizve tartalékok nincs.
jan. 21. 05:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A szerzodesedtol fugg a felmondas ido hossza.

Ha olyan a viszonyod a munkaltatoddal, akkor talan emlitheted az okot, ami miatt azonnal valtanod kell. Ha olyan es megteheti, lehet eltekintenek a felmondasi idotol.

jan. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor egyezkedni kell a munkáltatóval. Vagy elenged előbb, magyarul kérésedre eltekint a felmondási időtől és akkor szűnik meg a munkaviszonyod, amikorra kéred, vagy felmondás helyett közös megegyezéssel szüntetitek meg a munkaviszonyodat.

Most minden csak a munkáltatón múlik...

jan. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Akkor nem esélytelen a dolog.
jan. 21. 06:29
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A nem fogunk kijonni szóból arra következtetek, hogy gyerek is van. Ilyenkor van gyerektartas , intézd minél előbb. Nem csak a te felelősséged a gyerek ha van.
jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Van felmondási idő a szerződésben.Ez a legtöbb esetben 30 nap.De, vannak olyan munkáltatók, ahol 90 nap, nekem például 90 napos.


Viszont, meglehet egyezni a munkáltatóddal,hogy mentsenek fel a felmondási idő letöltése,illetve munkavégzés alól.

Engem már építettek le, ott így csinálták, onnan tudom.

jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a munkáltatóddal, bárkivel előfordulhat, hogy olyanok lesznek az életkörülményei, hogy nem tudja ledolgozni a felmondási időt. Közös megegyezést érdemes lenne megpróbálni és ott rögzítenétek, hogy felmentenek a munkavégzés alól vagy hogy azonnali hatállyal elmész a cégtől.
jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

Mégis hogy a jó búsbüdös szinkronpicsába tud úgy eltűnni egy fickó, hogy viszi az összes megtakarítást, téged meg otthagy a gyerek(ek)kel?

Eleve mi az, hogy nincs semmi megtakarításod?

jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Ezt ügyvéddel is érdemes lenne átnézni. Elvitte a babavárót, csokot, 7 üléses daciat, mindent?
jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 ezen az oldalon istenitett közös kassza előnye. Leüritette a férj a közös kasszát azt heló
jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Addig ne feltétlen mondj fel, ameddig nem találtál megfelelő állást.


Hosszú időbe is telhet a munkakeresés, ahová meg felvesznek majd, ülhetnek a jelentkezéseden, interjúkon 1 hónapig is simán.

jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!