Mi a gazdagok titka?

Figyelt kérdés
Mi a titkuk, hogy ők gazdagok. Mit kell nekem máshogy csinálni.
márc. 23. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Ne legyel szegeny
márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Én szimplán csak jóval okosabb vagyok az átlagnál, így sikeres vagyok mindenben, amibe belekezdek.
márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nincs titok. A vágyakozó naivak átverése fizetős képzésekkel előadásokkal bevált módszer . A kapcsolat a tehetség nem tanulható , bizonyos vonások szélhámosság jó helyezkedés , törtet kapzsi szerencsés örökölt stb . Nem adja ki a titkot a receptet , nem fog elárulni semmit, amiket elmondanak az a médiaszereplés nem valóság . Látszik amikor cápák kikerekedett szemmel nézik a képzettebb ravaszabb okosokat akik nem mennek be a csapdájukba , van bőven nekik is tanulni . Ismerős játékfüggő volt , 1/3 fizetést fixen erre költötte éveken át . Egyszer online tett fel nagyobb pénzt kaszinón , majd emailt smst kapott hogy nyert 670 milliót . Házakat húzott fel rokonoknak,utazott , nagyját lekötötte állampapirokba . Mai napig havi fix 100 ezret kaszinozik lottó sportfogadás stb , maniákus izgalomkereső .
márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad elkölteni a pénzt.

Meg kell felezni a jövedelmedet, és a felét befektetni.

Meg kell tanulni először néhány egyszerűbb, olcsóbb, kiskockázatú befektetési formát, és oda gyűjteni.

10 év alatt akkor 20 évi megélhetésedet kerested meg.


Egyébként 60 feletti korukra lesznek az emberek gazdagok.

Főleg olyan országokban és olyan végzettséggel, ahol, amivel azért jobban is lehet keresni.


De szerintem az is gazdagság, ha csak azt veszed meg, mi szükséges, de egész nap lógathatod a lábad, olvashatsz, kirándulhatsz, szerelmeskedhetsz, játszhatsz.

márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
6%
A joistenek nem jutott etelhez , mert a ZSIDO nem azt a novenyt vitte neki amibe van a Dvitamin. Ott elt egymaga es nem segitett neki senki ,pedig ti tudtatok , hogy neha le lehet ellenorizni. Miutan idejott akkor se kapott. Miutan legyartotta a JOisteneket legyegult es akkor mar itt volt az Isten es adott a gyerekeinek olyan novenyt , de annak meg nem volt viraga ,pedig ti tudtatok , hogy csak azt tudja felnyomni a seggebe , mert azon keresztul taplalkozik a ti nepetek, mert ti rohadekok enni se adtok azoknak akiket megbasztatok tudatlanul mikozben holtan fekudtek es tehetetlenul. Amikor a GONOSZ atalakult JOISTENEKKE akkor megbuntette a CIGANY aki az egyik GONOSZ TESTEBE VOLT ,mert szerelmeskedett a mi birkankkal. A GONOSZ KETTO VAN, MERT AZ EGYIKBE LAKIK. A ZSIDOK kesobb ezt a novenyt kipusztitottak szinte az EGESZFOLDON. EGYIK FOLDON sincsen.
márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügyi ismeretek, pénzügyi tudatosság. Kezdj el olvasni a témában, kezdj el kuporgatni, befektetni.
márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Titka: Pénz pénzt termel.
márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az 5 ös választ többször is elolvastam, de nem értem, le tudja valaki fordítani, hogy ez mi akar lenni?
márc. 23. 20:58
 9/18 anonim ***** válasza:
Meg az egyik legjobb film a pénzről: A világ összes pénze. :)
márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nincs receptje annak hogy hogyan legyél gazdag.


Ha vállalkozó vagy akkor kell egy jó ötlet amire van vevő meg egy jó nagy adag szerencse.


Ha alkalmazotti munkádból akarsz jól élni akkor pedig kell a hozzá kötődő végzettség(pl orvosi)

márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!