Mi a gazdagok titka?

Figyelt kérdés
Mi a titkuk, hogy ők gazdagok. Mit kell nekem máshogy csinálni.
márc. 23. 18:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%

Legyen tiéd a jegybank, hogy bármikor nyomtathass magadnak pénzt amiből felvásárolsz egy ipari szektort/országot.


(Tudom elég hihetetlennek hangzik de a valóságban pontosan ez megy)

márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jó helyre kell születni.
márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jo befektetesek, pld nekem ami nagyot hozzott az a kriptovaluta ismeret/befektetes. Mivel ebben is dolgozok
márc. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Beleszületnek. Akinek már az apja, nagyapja, dédapja is kőgazdag volt, annak könnyebb. Örökli a pénzt, örökli a gazdasági kapcsolatokat már kőgazdag családokkal. Eleve esélye van egy Harvadra...
márc. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Bufeszakos diploma helyett proginfo.
márc. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%
@15 Egy havi 2 millió nettót kereső architekt mikor lesz gazdag? Mai reálértéken keres a karrierje alatt mondjuk 1 milliárd forintot, amelyből egy csomó elmegy megélhetésre. Az egy szép ház, az évek alatt párszor lecserélt autó, meg mondjuk 2-3 ingatlan a gyerekeinek. Nem éppen egy Bill Gates-szint
márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem a pénzt hajtják, nem is a hírnevet, hanem annak élnek, amivel foglalkoznak.


A karrier mellékterméke a pénz, nem más.


Aki füle csak a "gazdag", "anyagi javak", "pénz" szavaknál mozdul meg azoknál gond van.


Megrekedtek.


Adott dolgokban jónak lenni, szeretni az adott dolgokat, tevékenységeket, velük járó élményeket, érzéseket... Stb.

Egy igazi hajtóerő, motiváció.


Újdonságokra nyitottság, kíváncsiság, kreativitás, szenvedély, célok, üzleti érzék, tenni akarás.


Még azon dolgokon is ötletelek, melyekhez semmi közöm, majd pl ismerősnek, családtagnak, barátnak felvátolom és következő találkozónál lelkesen mutatom be azt.


Mindegy, hogy saját vagy másé. Éjjelekig is képes vagyok lapokat elővenni és vázolni.


Pl szüleimnek új marketing terveket írtam össze, egy részét magamra is vállaltam, amit elbírok még saját dolgaim mellett.


Az optimális, kivitelezhető dolgokat pedig egy külön élmény véghez vinni.


Még "kicsi" vagyok, ám idősebb, mélyen benne lévő társaim hasonlóan élik meg s tesznek mindennapjaikban.


Egyiküktől nemrég azt kérdeztem őt hallgatva:

Lassan nem kellene kicsit visszavenni?


Elismerte s elmomdta, hogy pár napja ezt beszélik a párjával. (korban vannak már)

Ám nem lehet csak úgy letenni egyik napról a másikra.


Főleg, ha emberei vannak és ezen embereknek a megélhetésük függ mindettől, amit ők létrehoztak.


Mindig emberségesek és nem csak magukra gondolnak.


Legyél jó abban, amivel foglalkozol és folyamatos fejlődés, fejlesztés alap s elengedhetetlen.


Remélem megleled azt, ami felpörget.

Sok sikert!

márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16: Ha nem vállalsz gyereket és nem tartasz fenn autót, 2-300 milliónál nyugdíjazhatod magad.
márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!