Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Profession.hu miért adja ki...

A Profession.hu miért adja ki többször ugyanazt az állást?

Figyelt kérdés

Meghirdettek egy állást, pályáztam rá, be is hívtak egy interjúra. Azt mondták 2 hét múlva fognak értesíteni mert addig tart a behívottak meghallgatása.

Erre azt látom a Profession.hu-n hogy a mai nappal újra fel lett rakva ugyanaz az állás, miközben 1 hete sincs hogy először felrakták.

Miért?


márc. 26. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, hogy előrébb kerüljön a listában.
márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom még keresnek jelentkezőket.
márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért mert hulladék fejlesztők írták meg a weboldalt.
márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem rakosgatják újra meg újra. Szerintem, ez úgy működhet, hogy mikor feladják a hirdetést bejelölhetik milyen gyakran frissüljön, így mi úgy látjuk, mintha mindig feladnák újra. Szinte mindegyik hirdetésnél megfigyeltem ezt, akkor is ha nem jelentkeztem. Tipukusan pl. ünnepnapokon vagy vasárnap is "adnak fel".
márc. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!