Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A postán mennyi annak a...

A postán mennyi annak a postasnak a fizetése aki nem hord pénzt csak sima levelet?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 17:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19%

"mennyi itt a tudatlan te jó ég."

Te nagyon tudó, miről beszélsz?

ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Osszefujta a szel a szemetet...
ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 BlackSword ***** válasza:
22%
#9 pár ezer darab per hét per kézbesítő...
ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 BlackSword ***** válasza:
0%
Hagyjuk, szerintem a válaszolók közül egyedül én tudom csak, hogy mennyi az annyi...
ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 BlackSword ***** válasza:
0%
Na, csendes lepontozók!!! Akkorvmennyi az annyi??? Szerintetek hány közönséges levelet visz ki egy postás???
ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%
Black S..r jo lenne, ha valaszolnal a kerdezonek, nem pedig itt hepciaskodnal. Akkor nem lennel lepontozva! En speciel tudom, h kezbesito vagy.... en is dolgoztam a postanal.
ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
30%

"Na, csendes lepontozók!!! Akkorvmennyi az annyi??? Szerintetek hány közönséges levelet visz ki egy postás???"

Nem ez a kérdés.

ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 BlackSword ***** válasza:
39%

De akkor mondok én számokat

Legalább napi 500, de lehet az 1500 is... + ajánlott, + utalvány, + hírlap, + elsőbbségi, + kínai...

ápr. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%

Akkor mondom én. Én nem postás vagyok hanem ujsagterjeszto. Hasonló mint a postás munka. Csak nagyobb a terület, és nem kell leveleket vinnem. Csak az újságok.

Fizetésem is jó. Kötetlen munka. De bevagyok jelentve 8 órában. És nettó 250 ezer Ft felett keresek.

És ami fontos: Nem az a lényeg hogy milyen munkát csinál az ember. Hanem az hogy melyik cégnél van. Egy állami cég soha nem fog jól fizetni. A Magyar posta meg állami cég. Egy magán cég még inkább arra törekszik hogy el legyen végezve a munka és ezért adnak normális fizetést is.

ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 BlackSword ***** válasza:
58%

#19! Ezek ugyanúgy megvannak a postánál is, 250k simán, bejelentés, igen, fizetett távollét, oktatások, igen...

ezen felül szakszervezet, ösztönzők, cafeteria, segítség, hiszen segítjük egymást...

ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!