Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ciki a kétkezi munka?

Miért ciki a kétkezi munka?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Amolyan apuci pici lánya, nem tagadom. Saját házat kaptam, saját autóm van, havonta kb 2szer 3szor annyi pénzből élek, mint az egyetemi társaim.


DE

Világ életemben dolgoztam! A szüleimnek egy jól menő mezőgazdasági vállalkozása van. Mióta az eszemet tudom, mindig segítettem nekik.

Minden nyáron minden nap dolgozok. És igen... nem áll tőlem távol a KAPÁLÁS sem! Gyomlálás, almaszedés, minden mezőgazdasági munkát elvégeztem már. Hétfőtől péntekig, reggel6tól akár este 6ig. Semmi extra bánásmód, ugyanazt és ugyanúgy csinálom, mint a munkásaink. Fizetést külön nem kapok érte. :)) De tudom mit jelent, mennyit kell dolgozni egy 30ezres nadrágért... vagy bármiért. Hétvégente pedig az irodában dolgozok.

Úgyhogy nyáron nem igazán nyaralok. A nyaralás is megvan, de nem nyáron. Mikor hogy van időm.

Kérdés:

Miért röhögnek ezért ki az ismerőseim?? Miért ciki az, ha valaki ebből él? (gondolom ha engem kiröhögnek, akkor azokat is lenézik akik ebből élnek.) Senki nem halt bele még egy kis munkába. Nem a szüleim erőltetik ezt, ők csak néha néha mondták, hogy menjek ki, tanuljam meg mi a munka. De úgy gondolom, ha már mindent megkapok tőül ez a legkevesebb.

Na jó, nem szakadok bele a munkába, ha pénteken épp strandolni akarok, akkor oda megyek. Tehát nem az van, hogy muszáj csinálnom.

Mondjuk az is igaz, ha semmit nem segítenék be, akkor nem kapnám meg mindazt a luxust amit most megkapok. Nekem semmi bajom ezzel, de sokan mégis hülyének néznek.

Miért?


2011. jún. 22. 10:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azok röhögnek ki akiknek az a kikapcsolódás, hogy lány létükre egymásra licitálnak, hogy a múlt héten hányszor rúgott be? Ez ma a színvonal. A múltkor felültem a hévre és a mellettem lévő 4-es ülésben a 4 lány ezt tárgyalta, jó hangosan. Hát én elsüllyedtem volna szégyenemben, ezek meg még büszkék is rá.

Ne ezekkel foglalkozz, mert lehúznak a saját szintjükre.

Szerintem nincs azzal semmi probléma, sőt normális, hogy segítesz a szüleid vállalkozásában.

2011. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!