Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg lehet a Zepter-nél...

Tényleg lehet a Zepter-nél karriert csinálni? Párom nemrég kezdte el, aggódom.

Figyelt kérdés
A jutalék nem rossz, tehát amiket elmondtak az oktatáson is az pozitív (bár erősen ügynöki), de félek hogy ez csak kamu, és hiába éli bele magát a párom, nem fog tudni ebből pénzt látni....:( Nagyon aggódom..Vélemények? Tapasztalatok?
2009. ápr. 9. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Aki bírja, hogy nyugdíjasokra sózzon rá olyan dolgokat amikre igazából nincs szükségük, annak lehet, hogy jó. Én nem bírnám.
2009. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor Te nem dolgoztál ott?
2009. ápr. 9. 13:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon hiszem, hogy nagy üzlet lenne, mert az összes ismerősöm aki a Zepter termékeket reklámozta, ill. a megrendeléseket felvette már régen abbahagyta, pedig volt aki még 1991-ben, kezdte.

Azóta mind átnyergelt a Biztosító és Bankszektorba.

2009. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Több embert is ismerek, aki foglalkozott vele. Már csak egy van, aki ebből él, de ő a kezdetek óta foglalkozik vele, neki már jól megy, de! Ő már nem házal, ő már vezető, tehát a hozzá tartozó emberek üzletéből kapja a fizetését. Nagyon kemény szakma, én biztos nem bírnám. A jutalékok nagyon jók, de elgondolkodtató, hogy hogyan lehet ilyen sok. Szerintem majd a párod is rájön, hogy van ennél viszonylag könnyebb munka is, amivel lehet sok pénzt keresni. Ezt tapasztalatból tudom!
2009. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Azért azt is tudni kell,hogy akkor kapsz jutalékot,ha kifizette a vevő az árut.Ha megvette 1 éves hitelre,akkor 1 év múlva kapja a jutalékot!
2009. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csináltam azt soha, de hallottam róla, hogy nagyon kemény. Amivel én foglalkozom szintén hálózatépítés, és ez sem könnyű de állítólag a Zepter a legnehezebb..
2009. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
6%
Kedves feleség! A válaszokban tisztán látszik,hogy negatív emberek írták. A Zepter valóban mindig odafigyel a jó értékesítőkre. Természetesen nem mindenki tudja ezt a nem ügynöki munkát végezni. Aki nem szívből végzi,csak a pénzt szeretné eltenni az soha nem is lesz boldog és sikeres. Ez nem MLM rendszer. lehetőségek igen is nagyszámban vannak. Kérdés?: mennyit szeretne a párod keresni. Mennyire talpraesett. Mikor valaki beindít egy vállalkozást az mennyibe kerűl? Elöszőr is kell egy ötlet, kell egy alaptőke, kell egy iroda,vagy üzlethelység, kell egy raktár, kellenek a reklámok és még sorolhatnám. Itt mi kell? Csupán az új munkatársnak 1% a többi mind adott. Az az 1% pedig a kitartás,magabiztosság és nem ilyen negatív félelmek mint amit Te teszel. Hogyan szeretnéd,hogy jobb legyen mikor Te magad sem hiszel benne? Megkérdezted a párod,hogy Ő mit szeretne? Mitől félsz? Honnan gondolsz ilyet,hogy a párod nem fog tudni ebből pénzt látni? Hiszen Te már itt ellenzed,megsem engeded,hogy megpróbálja. Azt tudni kell minden 10. levizsgázott emberből max 2 ember fog megfelelni az ablakotokon az biztos,hogy nem fog berepülni a pénzes tarisznya.
2009. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló:

párom megpróbálta, a legjobban vizsgázott le, külön elismerést kapott.

1 teljes hónapot dolgozott: fizetnie kellett a telefonszámlát, az üzemanyagot (a bejutáshoz), a végeredmény:

mínusz 50 000 Ft, és nulla (!) forint bevétel.


És hangsúlyoznám, mindent a párom pozitív hozzáállásával, a kollegák elismerésével sikerült abszolválni.

No komment............

2009. jún. 24. 13:07
 9/16 anonim válasza:
4%

Kedves kérdező.

Nos erre annyit tudok csak mondani,hogy az aki a vizsgán "kitválóan " vizsgázik az még nem jelenti azt,hogy tud is értékesíteni. Valóban a nagyszámok törvénye itt is vérvadó. Valóban ez nem is gond,hiszen nem mindenki felelmeg erre az állásra,mint ahogy én sem tudok normálisan kapálni,vagy varni vagy stb. Az biztos,ha valaki ilyen hamar feladja akkor neis számítson sikerekre. Kudarcokat túl kell élni vagyis lépni. Viszont sok sikert kívánok más területen. Igen mondjuk nem mindegy,hogy melyik brendben és hol dolgozott. Gondolom megmondták neki,hogy ez egy vállalkozás? Mert,ha tisztában van valaki a vállakozással akkor 1 hónap után nem adja fel. Max 3 év után.

Minden jót kívánok.

2009. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Köszönöm a hozzászólásod!

Sajnos nem tudunk volna még több hónapon - neadjisten éven - keresztül havi 50 000 - 60 000 Ft-ot "kidobni az ablakon".

Lehet hogy lett volna eredménye egy év után, de sajnos nekünk nincs tőkénk ezt megvárni.


A főnökök párom telefonálási-személyes stb kommunikációjára mondták hogy kiváló: jöttek is emberei szépen, de "érdekes módon", amikor a vendégei a főnöknővel leültek tárgyalni, végül nem vettek semmit...állítólag..


Nem szerette volna feladni, de kénytelen volt, nincs havonta ennyi pénzünk, hogy ezt 0 Ft megtérülés mellett megengedhessük magunknak....

2009. jún. 25. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!