Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg lehet a Zepter-nél...

Tényleg lehet a Zepter-nél karriert csinálni? Párom nemrég kezdte el, aggódom.

Figyelt kérdés
A jutalék nem rossz, tehát amiket elmondtak az oktatáson is az pozitív (bár erősen ügynöki), de félek hogy ez csak kamu, és hiába éli bele magát a párom, nem fog tudni ebből pénzt látni....:( Nagyon aggódom..Vélemények? Tapasztalatok?
2009. ápr. 9. 12:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Legújabb a Zepter-ről!

[link]

2009. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
23%

Tessék! Ez a legnagyobb probléma, jó fizetést mindenki szeretne, de hogy esetleg azért dolgozni, tanulni is kellene az már senkinek nem tetszik! Vicces. Csak azt tudnám ezek az emberek melyik bolygóról jöttek?!

én 1 éve dolgozom a Zepternél és imádom, nem csak a jó fizetés miatt, hanem az emberek miatt akiknek nap mint nap segítek megoldani az egészségügyi problémáikat!

Ja és itt legalább megbecsülik és segítik, jutalmazzák azokat a dolgozókat akik jól végzik a munkájukat. Nem pedig fenyegetik a kirúgással, hanem segítik egymást!

Nem csak a pénznek van értéke, hanem az ilyen dolgoknak is!

2009. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy csalódás volt... olyan kicsi szobában voltunk, hogy füttyszóra kellett fordulni..mindössze két telefon volt. Végig belehallottam a másik szerencsés asszisztens dumáját az enyémbe.. ennyit arról, hogy csuda körülmények között dolgozhatsz.
2011. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Zepter. Lehet, hogy azoknak megy, akik régen foglalkoznak vele, vagy más körülmények között kezdhettek bele. Tényleg nem tudom.

Annyit viszont tudok, hogy a rossz híre miatt (miért van rossz híre?) sokszor megtévesztő hirdetéseket adnak fel, vagy egyszerűen csak nem közlik a cégnevet (miért?).Nekem ennyi a bajom velük.

Én ezt a fajta munkát nagyon nehéznek tartom, és tényleg nem mindenki tudja csinálni.

Telített a piac, nehéz eladni.

De még működik a cég, ugye? Tehát van bevételük is.

Csak azokat a zepteres hozzászólokat nem szeretem, akik azt mondják, ha abbahagyod túl hamar feladtad (lehet, hogy így van), ha mégis végigcsinálsz pár hetet/hónapot 0 bevétellel vagy kevéssel akkor meg azt, hogy hát igen, nem mindenki tudja ezt csinálni.

Mindenre van válaszuk.

Ezt a munkát csak az vállalja be, akinek van fölös pénze, mert be kell fektetni, és nem biztos, hogy lesz bevételed, akkor sem ha jó üzletkötőnek számítasz- mondjuk más üzletágban.

Ha valaki ebbe belevág, részt vesz az oktatáson, telefonál, hetekig hónapokig ott dolgozik az szerintem igenis akarja. Ez nem róható fel neki.

De! Tisztában kell lennie azzal, hogy nem feltétlenül lát pénzt belőle. Tök mindegy mennyire lelkes az előadó/oktató vagy ő maga.

2012. febr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Rengeteg helyen olvasom, hogy csak azok élnek meg belőle, akik már több éve "beszálltak"... Ez a legnagyobb hülyeség! :)

Akik 5-6 éve kezdték, azok is a 0-ról indultak, ahogy egy mostani kezdő értékesítő is. Annyi a különbség, hogy régebben az emberek nem 3 hónap alatt akartak meggazdagodni, hanem kibírták, hogy 1-1,5 évig még csak átlagos jövedelmük lesz, majd csak utána fog igazán megtérülni a befektetett idő. Na ez a türelem most már nincs meg az emberekben, pedig a termékek még mindig kiváló minőségűek így most is ugyanúgy el lehet őket adni, mint 5-10-15 éve...

2014. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Edna9 válasza:

"Tessék! Ez a legnagyobb probléma, jó fizetést mindenki szeretne, de hogy esetleg azért dolgozni, tanulni is kellene az már senkinek nem tetszik! Vicces. Csak azt tudnám ezek az emberek melyik bolygóról jöttek?! "


Na akkor. Szerencsétlenségemre én is belefutottam a Zepterbe, még télen. Elmentem az "állástájékoztatóra", ahol égre-földre esküdöztek,hogy ez nem házalás meg ügynökösdi,plusz,ami a legbosszantóbb,rákérdeztünk,hogy bejelentett munkaviszonyról van-e szó,és volt pofájuk azt mondani,hogy igen.

Tanfolyamoztunk,vizsgáztunk,majd munkába álltunk.Ahhoz képest,hogy "én osztottam be az időmet",meg "rugalmas munkaidő", minden reggel kilenc órától este hétig-nyolcig benntartottak minket,sőt, minden szombatra szerveztek úgynevezett "nyílt hétvégéket". (Hozzátenném,furcsálltuk,hogy csak megbízási szerződést kaptunk,de mivel továbbra is állították,hogy be vagyunk jelentve,minden rendben,na meg ugye nem voltunk még gyakorlottak ezekben a kis fortélyokban,elhittük). A meghirdetett "irodai asszisztensi" munkakörről kiderült,hogy a Tesco-nál vagy kórházaknál kell kérdőívezni,hogy meglegyen a címlista,amiből másnap minimum 10 embert zaklathatsz telefonon,hogy menjenek be hozzád. Szerencsétlenek bemennek, végigülnek egy egy órás "előadást",ami valójában termékbemutató,és ha van egy kis szerencséd,akkor rájuk sózhatsz valamit. Viszont ez meg undorító. Nekem nem volt lelkiismeretem ezt csinálni,megy a parasztvakítás, annyi a lényeg,hogy szegény néni/bácsi aláírja a szerződést a többszázezer forintos termékre. Itt jön az a rész,ahol Te is megszívod (már ha leszámítjuk a lelkiismeretet,ami azért-jobb esetben- ezen a szinten már beindul. Eleinte fantasztikus jutalékokról van szó, aztán kiderül,hogy egy 300.000 forintos termék után te max. 20-30.000 forintot fogsz kapni. Amit nagy eséllyel nem kapsz meg,mert érdekes módon az esetek 99%-ban jön a sztori,hogy "hát, sajnos az ügyfél visszavonta a szerződést". Lemelózol nekik hónapokat ingyen,ők zsebre teszik a részesedést, te ráébredsz,hogy átvágtak,de addigra indul a következő tréning,ahol ugyanúgy bepaliznak egy újabb csoportot,akik ingyen dolgoznak majd x ideig. És így tovább.

Én elbaltáztam, de nagyon remélem,hogy valaki,aki jártasabb a jogi részletekben egyszer kész tények elé állítja ezt az undorító céget,és minimum egy eljárást indít ellenük.


Az meg csak egy pici plusz,hogy szerintem egy "svájci központú multinacionális" cégtől el lehetne várni,hogy a feladott álláshirdetéseiben legalább a cégnevet leírja. Meg ne hazudjon a munkakörről. Ha valaki ebben jó,menjen és csinálja,de ha én irodai asszisztensi munkakörre jelentkezek,akkor abban a munkakörben is szeretnék dolgozni.

2014. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!