Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most mit tegyek? Először is:...

Most mit tegyek? Először is: kérem szépen a moderátorokat, hogy hagyják itt a kérdésemet, mert itt remélem a legnormálisabb válaszokat.

Figyelt kérdés

Szóval: Dolgozom, minimálbért keresek. A főnököm kitalálta, hogy nem tud megfizetni már, ezért az az ötlete támadt, hogy heti két napban odaad egy másik kollégának, és így két főnöknek kell dolgoznom, és megosztják a költségeimet is. Igen ám, de ezt nem két+három körülhatárolt napra kell érteni, hanem mindig, akinek épp dolgozni kell. És itt a baj. Mindkettőjüknek teljes ember kellene, engem szétszaggatnak. Valamelyik mindig elégedetlen. Hónapok óta napi 10-12 órázom, még hétvégén is, de még ez sem elég.

Ma olyan feladatot kaptam az egyiküktől, amit egyszerűen nem tudtam elvégezni, mert nem fért bele az időmbe. Nagyon-nagyon veszekedett velem, telefonon, majd személyesen is. A másik főnök egyetértett. Most én vagyok a rossz. Az irodában senki nem áll szóba velem, mindenki utál.

Mit tegyek? Mondjak fel? Tűrjem?


2013. febr. 20. 20:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Velem is ezt csináltál a volt főnökeim! Nekem is 2 volt és mindig annak kellett ugrálni aki éppen jobban ordított.

Keress másik helyet, a leírtakból ítélve úgy kezelnek mint egy (már bocsánat) hülye gyereket. Teljesen lealáznak a méltóságodban! Ha hibázik is valaki, a fenyítésnek is van határa. Nem tudom, hogy egy ügyvédnek mennyi stresszt kell tűrnie, biztosan sokat, de nem hinném hogy ilyen feltételek és körülmények között.

2013. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Tényleg, mással is csinálták ezt? És te hogy oldottad meg? Kiléptél?


Engem most úgy néz ki, hogy az egyikük "kirúgott", szóval... nem tudom, mi lesz...

2013. febr. 21. 20:27
 23/24 anonim válasza:
Hát, ez szívás! Próbálj meg csak az egyiknek dolgozni, mert manapság már nem nagyon lehet munkahelyet találni...
2013. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Most ez van, csak ugye kevesebb fizuért... Majd meglátjuk...
2013. febr. 27. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!