Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Évek múltán ti visszamennétek...

Évek múltán ti visszamennétek oda dolgozni ahonnan eljöttetek?

Figyelt kérdés
Teljesen már poziba ha beadnám, bár kérdés, hogy felvesznek e? Igazából nincs is hirdetve. Anno azaz öt éve fizikai munkás voltam egy gyárban, azóta átalakultak a dolgok, de a vezetőség ugyanaz és a minőségbizti részleghez vagy a környvédelemhez szeretnék jelentkezni, de vissza tart valami. Rossz érzésem van, akkoriban akkori munkatársaim miatt mondtam fel, bár tény, hogy az más részleg volt, és közülük már csak egy van ott azóta. Tesóm is ott van, és ő mondta, hogy küldjem el kis levél keretében az igazgatónak a CV-met, mert szereti az újító és ötletelgető embereket, sőt meg is követeli, hogy újítások legyenek beadva a részlegeken. Ti mentetek már vissza a régi melóhelyre?
2017. jan. 7. 11:28
1 2
 1/13 Varga Péte4 válasza:
100%
Nincs ebben semmi hiba. Ha felvesznek, biztosan azért teszik, mert szükségük van Rád. Ha meg nem, abból aztán tényleg nem lesz semmi konfliktus :)
2017. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Bár minden túlzás nélkül mondom, hogy mindenhonnan jó viszonyban jöttem el, sok kollégával is tartjuk a kapcsolatot(akivel ott is utáltuk egymást, azzal nyilván nem), én egyetlen helyre fontolnám meg a visszatérést. Az volt az álom munkahelyem, csak határozott idős szerződéssel voltam, nem lehetett hosszabbítani. De oda is csak alapos mérlegelés után mennék vissza.

De ez én vagyok. Nálad szerintem azt kell eldönteni, hogy csak a kollégákkal volt-e baj, mert ha igen, és azóta tényleg elmentek, a munkádat meg szeretted, akkor lehet, érdemes visszamenni.

2017. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Polírozóba voltam náluk, fizikai munkán szóval nem ez volt életem vágya, most tényleg nem azért írom le, de diplomával, és mivel már nagy volt a kötekedés felém a két idősebb régi kollegával, hogy nem dolgozok, meg ilyenek, pedig megvolt a darabszám, csak a szokásos frusztráltság ami a nyomorúságos életükből adódott piszkálódtak. az is még picit ellenszenv, hogy hallom milyen a főnökség. furkálják egymást és nem tudom az én habitusommal meddig tudnám elviselni. szóval egy nyugodtabb típus vagyok és felőröl az ilyen... nem tudom. igazából lehet a semmire mérlegelek mert amúgy sem kellenék ki tudja?
2017. jan. 7. 11:49
 4/13 A kérdező kommentje:
viszont mivel ott voltam anno lehet azt mondaná az igazgató hogy behív, csak tudok sokat a bentiekről és ez is visszatart. amit mesélnek milyenek, az nem szimpatikus. viszont már kéne munka, mert most leálltak nagyon a cégek a hírdetésekkel.
2017. jan. 7. 11:51
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

Ha a helyesírásod tart vissza, azt megértem. Gáz lenne így önéletrajzot beadni.

Más indokot nem látok.

2017. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Üdvözlöm ismét Professzor úr! :)
2017. jan. 7. 12:28
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha a szövegbeviteli progi nem húzza alá nem javítom ki, mivel nem vagyok helyesírási szótár. Nem biztos, hogy mindenki itt ül, ezért minél hamarabb válaszolok itt a topicokban, hogy ha úgy van, még elcsípjék, hogy válaszoltam. Mit érdekel engem ennyire nagyon a helyesírás? az, hogy egy nagyobb szövegben van egy két aláhúzás? főleg, hogy rövidítések miatt? Kit zavar ez? Azokat max akik nem tudnak a témához szólni, mert ennyire meg nem gázak a hibáim. Ez a véleményem.
2017. jan. 7. 12:35
 8/13 anonim válasza:
73%
Nehogy már magyarázkodj ilyen nagyokos görcsöknek!
2017. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem akartam, hogy a 6-os hozzászólásomat meg "flegmának" tartsa, vagy tartsák mert akkor megint mindenről beszélgetnénk csak nem a kérdésemről...
2017. jan. 7. 12:51
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Nos, kívülállóként számomra egy olyan kép alakult ki, hogy van egy hely, ahol nem hirdetnek állást, de Te vissza szeretnél menni - vagy mégsem... :D - van a főnökség, aki fúrja egymást, ami nem szimpatikus Neked (ezt megértem), és úgy általában, semmi jót nem vettem ki a szavaidból, hogy miért szeretnél visszamenni? Úgy látom, inkább a kényszer hajtana... Nagyon sok múlik azon, hogy hogy jöttél el? Volt egy munkahelyem, ahol egy kollégánk úgy ment el, hogy beolvasott a főnökségnek, csapkodott, stb. majd 2 év múlva , mikor kiderült, hogy nem jött be a számítása, visszakönyörögte magát. Hát, mi nem mondjak, nem lettem volna a helyébe: mindenki rajta köszörülte a nyelvét, hogy mekkora egy lúzer.


Igencsak nem vagyok már fiatal, de én mindig úgy jöttem el egy helyről, hogy maximálisan kidolgoztam ott magam: amíg csak egy kis szikrát éreztem magamban, hogy még van remény, addig maradtam. Nem hinném, hogy bármikor is visszamennék egy régi helyre.

Ha a testvéred ott dolgozik, akkor meg főleg tudhatod, mi a helyzet.

2017. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!