Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Évek múltán ti visszamennétek...

Évek múltán ti visszamennétek oda dolgozni ahonnan eljöttetek?

Figyelt kérdés
Teljesen már poziba ha beadnám, bár kérdés, hogy felvesznek e? Igazából nincs is hirdetve. Anno azaz öt éve fizikai munkás voltam egy gyárban, azóta átalakultak a dolgok, de a vezetőség ugyanaz és a minőségbizti részleghez vagy a környvédelemhez szeretnék jelentkezni, de vissza tart valami. Rossz érzésem van, akkoriban akkori munkatársaim miatt mondtam fel, bár tény, hogy az más részleg volt, és közülük már csak egy van ott azóta. Tesóm is ott van, és ő mondta, hogy küldjem el kis levél keretében az igazgatónak a CV-met, mert szereti az újító és ötletelgető embereket, sőt meg is követeli, hogy újítások legyenek beadva a részlegeken. Ti mentetek már vissza a régi melóhelyre?
2017. jan. 7. 11:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

10-es vagyok, kiegészíteném egy mondatomat:

"Nem hinném, hogy bármikor is visszamennék egy régi helyre - holott mindenhonnan kulturáltan jöttem el, jó viszonyban.

2017. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ami nekem betette anno a dolgot az két eseményből állt.


1. a váltótársunk aki egyedül volt, belémkötött, hogy állítólag én nem csinálok semmit, mindig lófrálok, neki azt mondták a raktárban. ( a polírozó ott volt elkerítve). Persze az ember hiába védte magát, hiába mondtam a közvetlen munkatársamnak aki amúgy harminc centire dolgozott tőlem, hogy mondja már meg ő is, hogy dolgozok, a darabszámok sem lennének meg ha nem cisnálnék semmit. de a faxfej csaj mosolygott. persze mikor elment a másik mondta, hogy csak belém akart kötni a váltótárs valszeg.

2. amikor utána meg ez akivel együtt volna kötött belém mert arcomon műtöttek, bevolt varva a seb és szerdától hétfőig nem voltam, hogy el ne fertőzzön, és mert énmiattam ő ment szombaton is, így fusimelótól esett el miatt.ja, meg hogy ő lexarja mit akarok még tanulni, ha ő megy szombatonként én is menni fogok. Ezt arra mondta dühében, mert mondtam neki azelőtt egy hete, hogy háromhavonta lenne oktatásom, és ha pont ránk esik a szombat akkor nem tudnék menni. ismétlem három havonta egy szombat. :)


Nah ezek után mondtam azt, hogy köszönöm ez amúgy sem kéne, de így mégjobban. Most meg mondom amit mond tesóm hogy mienek a vezetők. jönnek mennek ott is, meg ez ennek a rokona az annak... és fúrják egymást. Érdekek ütköznek a részlegek közt....

2017. jan. 7. 14:59
 13/13 A kérdező kommentje:
azért javasolta öcsém, hogy ne feléljem a pénzem, hogy legyen valami. de ő amúgy ilyen kétműszakos árubevételező mond nekem amit tudok, hogy monoton, szóval azt nem igazán szeretném, ezért akarnék szakmabelit azaz környezetvédelm, vagy minőségbiztosítást. csak eddigi melóhelyeimen nem voltam szakmában még. sajnos. így egy vad idegen cégnél esélyem sincs...
2017. jan. 7. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!