Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat, halakat lehet...

Milyen halat, halakat lehet tartani 10l akváriumba?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bármilyet, persze nem élő állapotban. A törvény szerint is túl kicsi.
2014. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor minek árulják és miért mondtak, hogy lehet benne halat tartani.
2014. dec. 12. 19:40
 3/19 anonim ***** válasza:
műanyag halat lehet
2014. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért árulják, mert karanténmedencének vagy szaporítómedencének jó. Azt pedig, hogy lehet benne halat tartani, csak azok mondják, akik szerint a haltartás kimerül egy üvegben, vízben és egy halban.
2014. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A kereskedő mindent el akar adni és ennek érdekében a vásárlásra kell rábeszélnie mindenkit. Valóban csak szaporításra, ivadék nevelésre, beteg és újonnan beszerzett hal karantén tartására alkalmas ekkora térfogat.
2014. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Harcos halat szoktak olyanba tenni, általában több részre van osztva egy nagyobb akvárium, de szerintem még az is kínzás nekik. A minap láttam ilyen akvárium készletet az auchenben. Valamint szaporulatnál szokták a kicsiket rakni bele amíg meg nem nőnek annyira, hogy a nagyobbak meg ne ehessék őket. Vagy szállításra, esetleg átmenetileg akvárium tisztításhoz szokták használni, de az mindenféleképpen kínzás.

Bár ez más állat, de van aki ekkora akváriumba teszi az egyéb hűlő vagy szőrös állatokat is, esetleg kígyó-béka eleségnek tartott szöcskéket, bogarakat.

2014. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig van otthon 1-2 db 10 literesem, ha unatkozom berendezem őket van, hogy jól sikerül van, hogy nem.


Erre jó egy 10 literes másra nem:

[link]

[link]

[link]

[link]


Most is készülök enni pár üveget, elszórakozom vele munkahelyen, erre tökéletes egy 10 literes akvárium, eszem ágába nem jutna halat tenni egyikbe sem.

2014. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Venni készülök pár 10 literest...
2014. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szóval szart sem ér én bettát szerettem volna benne tartani de akkor ezt sem lehet.
2014. dec. 12. 20:01
 10/19 anonim ***** válasza:
Asztaldísz vagy karanténos ahogy előttem írták, pár csiga mehet bele.
2014. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!