Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet leadni megunt...

Hol lehet leadni megunt rágcsálókat Vác, Budapest északi területén?

Figyelt kérdés
És ha van ilyen hely, tudnátok linket adni? Sajnos kis lakásunkban már nem férnek el és nagyon szemetelnek, holnap meg érkezik egy új bútor aminek ott van csak helye. Szóval holnap reggel le szeretnénk adni. Tengerimalacokról van szó. Sajnálom hogy meg kell válnunk tőlük. :(
2022. nov. 7. 19:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/124 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki poénkodik. Ezek szerint nem sikerült a nyugodt alvás egyeseknek?
2022. nov. 8. 21:00
 92/124 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, erre válaszolj: miért nem mered őszintén leírni, hogy mi lett a malacokkal?
2022. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/124 A kérdező kommentje:

Leadtam állatkereskedésbe. :))

Miért kellene egyébként leírnom, ha a válaszok többsége inkább provokatív mint segítő? Korábban is írtam, mi lett velük. Jó helyre kerültek. 😊

2022. nov. 8. 21:06
 94/124 anonim ***** válasza:
90%

Az állatkereskedés nem jó hely! De én ezt nehezen hiszem el, mert mint írtad is már idős állatok, a kereskedések kicsiket szoktak bevenni, mert azokat egyszerű eladni. Az idős állatokat nem fogják tudni eladni, tehát mennek majd ténylegesen kígyókajának.

Gratulálok neked, felelősségteljes, lelkiismeretes állattartó vagy!

2022. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/124 anonim ***** válasza:
2%
Ne bántsátok már
2022. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/124 anonim ***** válasza:
100%
Volt segítő válasz is, hogy keresd fel a mentést, de látod nem fogadtad meg. Akkor minek írtad ki ezt a kérdést ha úgyis azt csinálsz amit te jónak látsz?
2022. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/124 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerintem is jól döntöttem!
2022. nov. 8. 21:21
 98/124 anonim ***** válasza:
21%

És könnyen bevették? Nem problémáztak a malackák életkora miatt? Fizettek valamit a malackákért és a felszerelésért? Vagy ingyen odaadtad?

Megmondták, hogy mi lesz a malackák további sorsa?

2022. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/124 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy nem volt segítő válasz, velük privátban is beszélgettem. :)
2022. nov. 8. 21:22
 100/124 anonim ***** válasza:
94%

Többen írták, hogy malacvédőket, malacok facebook csoportokat keress meg. De ezek szerint neked tényleg csak az számított, hogy megszabadulj a malacoktól, a további sorsuk mellékes volt.

Intézkedhettél volna előbb, a szekrényt gondolom már napokkal korábban megrendeltétek, még korábban döntöttetek róla, de neked csak az érkezés előtti este jutott eszedbe, hogy hoppá, a malacokat ki kell rakni.

Én is kíváncsi lennék, milyen dumával adtál le idős malacokat az állatkereskedésben. Hazudtál a korukról?

2022. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!