Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet leadni megunt...

Hol lehet leadni megunt rágcsálókat Vác, Budapest északi területén?

Figyelt kérdés
És ha van ilyen hely, tudnátok linket adni? Sajnos kis lakásunkban már nem férnek el és nagyon szemetelnek, holnap meg érkezik egy új bútor aminek ott van csak helye. Szóval holnap reggel le szeretnénk adni. Tengerimalacokról van szó. Sajnálom hogy meg kell válnunk tőlük. :(
2022. nov. 7. 19:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/124 anonim ***** válasza:
95%
35ös tanulj meg először írni, ennyi hibát pár sorban olvasni szinte fizikailag fájt.
2022. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/124 anonim ***** válasza:
96%
40es nem vitatkozom, azt csak értelmileg azonos színvonalon álló emberrel lehetne(érdemes). A te írásképedből lejön, hogy csoda ha a 6 osztályod megvan.
2022. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/124 anonim ***** válasza:
1%

Látom nem tudsz mibe belekötni.Ezert azzal dobálsz ami a "kezed ügyébe" akad.

Gratulálok.

Csak így tovább...

2022. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/124 anonim ***** válasza:
97%

Névtelen Költő: Megunt


Uncsi az élet, uncsikahh.

De feldobjuk egy új bútorral.

Good bye, megunt malackahh,

a te helyedre jön az új asztalkahh.


Hova rakjam a megunt malacot?

Holnap reggelig vidd el a kis vacakot.

Nem kell már, meguntam nahh,

jobb lesz helyette egy asztalkahh.


Én jó ember vagyok, jobb mint te vagy,

Csak néha uncsikahh lesz egy-egy családtag,

Nincs ebbe semmi rossz, ez normális,

Kirakom még az anyám is.


Hol az a hely, ahol a malac elfér,

Enni és helyet többet nem kér?

Hogy a malacokról mit tudunk?

Nem mindegy? A táblán a felirat: MEGUNT.

2022. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/124 anonim ***** válasza:
7%

Mondjuk az nekem is vicces hogy fulladásig szokták tömni magukat hússal, és minden étkezésükben benne van, de egy rágcsálótól való megszabadulás az már extrém állatkínzás.

Elképesztő sok az álszent az oldalon

2022. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/124 A kérdező kommentje:
#35 ment a zöld, ha gondolod privátban beszélhetünk. Én is értem az egyensúlyt, de csak szimplán azt a kérdést tettem fel hol adhatom le, erre már a halálomat és a gyerekem szenvedését kívánják. :D Kicsit vicces a netes közösség, szerencse hogy a valóságban ezt normálisan meg lehet beszélni.
2022. nov. 7. 20:27
 47/124 anonim ***** válasza:
86%

45-ös, az feltűnt, hogy az a rántott hús sosem volt családtag még élő korában sem?

Engem például totál hidegen hagy, hogy az öreg Karcsi bácsi befosva fetreng az utcán, vagy Julcsa néne éhen hal a putriban. Nem érdekelnek. A családtagjaimmal más a helyzet.

2022. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/124 anonim ***** válasza:
36%
46 kérdező, szerencsédre ezen az oldalon extrém sok a pszichopata agybeteg, könnyen társra találsz. élőben azért jobb ha nem találkozol vele, mert még a végén két nyálfolyatás között kést bök a bordáig közé. mégiscsak sok lenne egy-két kivénhedett tengerimalackért.
2022. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/124 A kérdező kommentje:

Figyeljetek! Nem érdekel ki vega és ki nem... Hol van ennek köze a kérdéshez? Peruban például megeszik. A magyarok megeszik a lovakat. A kínaiak a kutyát, macskát. De nem ez a lényeg...


Attól hogy valaki vega, még az állatok megeszik egymást, de mint írtam nem ez az első opció. Hanem az utolsó. Mert nem raknám az utcára. :) Holnap reggelig nem fogadja örökbe senki, felejtsük el.

2022. nov. 7. 20:30
 50/124 anonim ***** válasza:
19%
Igen itt csak a halálodat kivánják, de egyikük sem fogadná be a tengerimalacot, és amúgy a kutyának se kell, szerintem egy szervezet sem veszi át őket, ha át is veszik akkor is jó sokat kell fizetned érte.
2022. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!