Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet leadni megunt...

Hol lehet leadni megunt rágcsálókat Vác, Budapest északi területén?

Figyelt kérdés
És ha van ilyen hely, tudnátok linket adni? Sajnos kis lakásunkban már nem férnek el és nagyon szemetelnek, holnap meg érkezik egy új bútor aminek ott van csak helye. Szóval holnap reggel le szeretnénk adni. Tengerimalacokról van szó. Sajnálom hogy meg kell válnunk tőlük. :(
2022. nov. 7. 19:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/124 anonim ***** válasza:
6%
Ha nem kellenek senkinek, én kivittem volna a tengerimalacokat egy erdőbe, és ott sorsukra hagytam volna őket. Sokáig úgyse húzták volna, éjszaka már a rókák, menyétek, baglyok falatoztak volna belőlük.
2022. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/124 Kései Sirató ***** válasza:
91%

121-es te gonosz vagy!


Kérdező, akkor is kellhet valakinek, ha nem fiatalok.

Kisállatkereskedő ingyen beveszi.



Nekem volt két 5 éves tengerimalacom és az egyik meghalt, ekkor vettem egy másik idős malacot mellé, hogy ne legyen egyedül. Szóval bármikor megveszi, akinek meghal az egyik malaca.

2022. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/124 anonim ***** válasza:
0%
Hát a kérdező sem semmi, de itt a válaszolók is undorító szociopata mocskos férgek többségében.
2022. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/124 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom,még mindig ezt nyomassátok? :D
2022. nov. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!