Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet leadni megunt...

Hol lehet leadni megunt rágcsálókat Vác, Budapest északi területén?

Figyelt kérdés
És ha van ilyen hely, tudnátok linket adni? Sajnos kis lakásunkban már nem férnek el és nagyon szemetelnek, holnap meg érkezik egy új bútor aminek ott van csak helye. Szóval holnap reggel le szeretnénk adni. Tengerimalacokról van szó. Sajnálom hogy meg kell válnunk tőlük. :(
2022. nov. 7. 19:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/124 anonim ***** válasza:
95%

Ébredjetek már fel, hogy nem is voltak malacok. A második oldalon írtam hogy ne etessétek a trollt, ennek ellenére hagytátok 100 hozzászóláson keresztül tündökölni, és még mindig hagyjátok magatokat hülyére venni. Elképesztő.

Pont ezért ír ki újabb és újabb provokatív kérdéseket, mert talál hozzá közönséget.

2022. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/124 anonim ***** válasza:
100%
Kamu vagy sem, abban az esetben nem számít, hogy valós helyzetet ír le. Rengeteg ember van, aki a megunt állataitól a legegyszerűbb módon szabadul meg: kutyát, macskát kirak az utcára, teknőst, díszhalat bele a tóba stb. Ha néhány ilyen nemtörődöm ostoba olvasta a kérédst és válaszokat, majd elgondolkodik, az már eredmény.
2022. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/124 anonim ***** válasza:
68%
Valszeg nem hazudott a korukról, csak mivel amúgy is kajának vették be őket, tökmimndegy volt.
2022. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/124 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak kiengedték őket a ketrecet meg otthagyták a fenébe :DDDD
2022. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/124 A kérdező kommentje:
Nem hiszitek el, de nem számít. Én már rég lezártam, csak ti írkáltok folyamatosan mintha kötelező lenne.
2022. nov. 8. 22:47
 106/124 anonim ***** válasza:
95%
Hát azt gondoltuk, hogy lezártad, mert lelketlen vagy. Én nem tudnék úgy aludni, hogy a malacaim a kereskedésben vannak és kitudja mi lesz a sorsuk. Elvégre a kisállataid voltak, jobb esetben szeretned kellett volna őket, bár neked is, mint sok másnak a kisállatok csak tárgyak, akiktől egyszerűn meg lehet szabadulni, ha már nyűgök. Arra nem gondolva, hogy bizony ők is érző lények. De nem is ez a baj, hogy megszabadulsz tőlük, hanem, hogy nem megfelelő helyre adtad be őket és nagyvalószínűséggel tényleg kaják lesznek. Vannak olyan kereskedések ahol aprópénzért lehet malacokat venni mert nem kell senkinek már, és bizony megveszik a hüllőtartók. Mindenesetre én nem ilyen életet kívánnék egykor szeretett kisállataimnak, de neked ez nyilván nem számított meg ezután sem fog.
2022. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/124 anonim ***** válasza:
94%
valszeg úgy is egy kis ketrecben voltak egymás hegyén hátán, több centi magasan álló szarban
2022. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/124 anonim ***** válasza:
94%
102, sajnos az alja réteg aki ilyesmit tesz, nem gondolkodik el. Nincs mivel.
2022. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/124 anonim ***** válasza:
94%

100as háá nem ééted? kell az új bútor...már le van kakkantva:-D Na nem baj, remélem az anyjáék minél hamarabb akarnak új bútort az ő helyére és megy a zaciba.


ha az én gyerekem ilyet tenne besétálnék vele a gyámügyhöz, érezze a törődést.

2022. nov. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/124 anonim ***** válasza:
24%
Szóval neked rágcsáló többet ér mint a gyereked
2022. nov. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!