Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet leadni megunt...

Hol lehet leadni megunt rágcsálókat Vác, Budapest északi területén?

Figyelt kérdés
És ha van ilyen hely, tudnátok linket adni? Sajnos kis lakásunkban már nem férnek el és nagyon szemetelnek, holnap meg érkezik egy új bútor aminek ott van csak helye. Szóval holnap reggel le szeretnénk adni. Tengerimalacokról van szó. Sajnálom hogy meg kell válnunk tőlük. :(
2022. nov. 7. 19:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/124 anonim ***** válasza:
100%

Nincs annyi hely a lakásban, ahová le tudjátok tenni egy tengerimalac ketrecét?

Bútor tetejére, asztal lábai közé, ha tényleg nincs más?

Ne akard kígyó- vagy bagolyeledelnek adni őket, ez tényleg kegyetlen. És de, van valamennyi igazuk azoknak, akik anya-gyerek kapcsolathoz hasonlítják, mert aki ilyet csinál a házikedvencként tartott állataival, az egy érzéketlen ember, és ez az emberi kapcsolatain is megmutatkozhat.

Ajándékozd el inkább őket, ha semmiképp nem kellenek nektek. Vagy mindenképp olyan helyre vidd őket, ahol nem esik bajuk és gondoskodni fognak róluk.

2022. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/124 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező,ne is törődj ezekkel a gonosz szavakkal amiket a fejedhez vágnak.Csak a túlfűtött anyai ösztön beszél belőlük,amit nyilván nem tudnak kontrollálni.

Nyilván,ha nem egy szőrös cuki kis pocokról lenne szó,hanem valami madár pókról,az nem váltana ki ennyi sajnálatot.


Majd megesznek egy tábla csokit,este helyre rakja őket a pasijuk az ágyban, és már el is felejtik h az élet megy tovább.

Semmivel sem vagy gonoszabb ember, mint azok akik ilyen szép szavakkal illettek téged.


Amúgy Kérdezz körül tengeri malacos fb csoportokban hogy nem e kell valakinek, akár ingyen is de jó kezekbe kerüljenek.

Várj vele egy két hónapot és ha tényleg nem kell senkinek sem,keress fel egy pet zoot,vagy egy hüllő tenyésztőt, és add oda nekik.


Hidd el,azok a hüllők meg örülni fognak nekik.Mert a természet az így működik.Ha tettszik ha nem.

2022. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/124 anonim ***** válasza:
97%

A legegyszerűbb lenne felhívni a kiszemelt helye(ke)t, hogy mit kellene adni a befogadásukhoz.

Amúgy, megértem én, hogy mindenki szapulja a kérdezőt (meg a jelenlegi és jövőbeli) családját, de ezzel nem tudom ki mit akar elérni. Másképpen is lehetne nézni a dolgokat, legalább nem az utcára dobja ki őket, mert viszont vannak sokan, akik ennyit sem fáradnak. Persze, felelős állattartás, de miután sajnos az állattartás nincs engedélyhez kötve, és javarészt szülők vesznek éretlen gyerekeknek állatot, akiknél a rajongás 3 nap, a szülő meg nem is akarta volna, így nincs mit tenni. De te is kérdező, basszus, egy állatvédőkkel teli fórumon nem kellett volna ez a nonszensz körülírás, hogy hogy új bútor, meg amúgy is öreg, megunt.... :D Ha enélkül írtad volna ki, feleannyi átokszórást nem kaptál volna :D

2022. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/124 anonim ***** válasza:
98%

De, nagyon kegyetlen ha állateledelnek adjátok mert ti lusták vagytok gondoskodni róluk és egy kis lukban éltek.


Bár annak a lelketlennek aki képes megölni egy állatot felesleges bármit is mondani, csak annyit, hogy a sorstól visszakapod te is és anyádék is :-)


Fel kell venni a kapcsolatot velük és elmondják van-e helyük. Ők jó emberek, veled ellentétben így ideiglenes gazdisággal meg fogják próbálni megoldani.


De nem baj, majd elhagy és elárul téged is az az ember akiben a legjobban bízol:-D


Soha többet ne legyen állatotok nem érdemlitek meg.

2022. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/124 anonim ***** válasza:
61%
Vagy meghirdetitek a Jófogáson vagy valami más hirdetőlapban fotóval, hogy ingyen elvihető, teljes felszereléssel, ketreccel, táppal együtt.
2022. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/124 anonim ***** válasza:
83%
Ez provokál!
2022. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/124 anonim ***** válasza:
97%
Undorító vagy.
2022. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/124 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy ott is megpróbálom ha minden kötél szakad, mert kiskoromban tartottam kígyót amit egerekkel és hörcsöggel etettem. Magamra is tetováltattam, viszont a kígyó után (miután elpusztult) már inkább a szőrös állatokért voltam oda ami a kutya, macska. A tengerimalacokat a 13-ik születésnapomra kaptam, már akkor sem voltak fiatalok, mástól vettük 1-2 évesen. Az állatok megeszik egymást, itt tényleg nem értem mi van, miért akaszt ez ki titeket.
2022. nov. 7. 20:01
 29/124 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván,ha nem egy szőrös cuki kis pocokról lenne szó,hanem valami madár pókról,az nem váltana ki ennyi sajnálatot.


De hidd el hogy igen hiszen az is egy érző, élőlény, aki nem azt érdemli hogy lelketlen gonosz emberek játékszere legyen majd eldobják ha ráuntak.


Semmivel sem vagy gonoszabb ember, mint azok akik ilyen szép szavakkal illettek téged.


Dehogynem hiszen egy ártatlan halálát kívánja. Aki a kérdezőnek kíván rosszat az nem gonosz hiszen egy bűnösnek kívánja.

2022. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/124 anonim ***** válasza:
43%

Az állatok megeszik egymást, itt tényleg nem értem mi van, miért akaszt ez ki titeket.


Hm sok ember is öl embert akkor full normális ha valaki éjszaka bemegy hozzátok és agyonlövi anyádékat és téged is? Hiszen sok ember csinálja gondolom nincs ezzel semmi probléma.

2022. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!