Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megmondanád a lányodnak, hogy...

Megmondanád a lányodnak, hogy a húsvéti nyúlának mi lesz a sorsa ha leadjuk később az állatkertbe? Ha őszintén elmondjuk, hogy élve odaadják egy sasnak akkor lehet nem is kéne neki a nyúl.

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 14:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
99%

Miért vesztek neki nyulat húsvétra? Ez egy élő állat, nem csokifigura!

Ha amúgy nem akar nyulat tartani akkor semmiképpen ne vegyetek nyulat neki se húsvétra se semmikorra!

2023. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
95%

Miért kell ilyeneket csinálni? Minek venni egy olyan állatot, amit megszok, megszeret, hogy aztán elpasszoljátok? Ez mire jó?

A nyúlnak nyilván nem, de ez téged vagy nem érdekel, vagy megint egy olyan troll vagy, aki arra veri, hogy az itteni állatszerető embereket gerjeszted.

2023. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
97%
Neked kéne annyi eszednek lenni, hogy nem veszel nyulat, hogy aztán kaja legyen belőle...
2023. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
97%

Ne legyel idiota.

Ha nyulat akarsz tartani, akkor vagy csinald rendesen vagy inkabb ne. Csak husvetra nem veszunk elo allatot, hogy utana kidobjuk!


Vidd el a gyereket valami allatsimogatoba, ha akarod, hogy nyulat lasson, aztan ennyi.

2023. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ez hazugság. Semelyik állatkertben nem etetnek élő állatot egy másikkal.

Másrészt nem veszek a gyerekemnek élő nyulat húsvétra, mert meg tudom vele beszélni, hogy az állattartás nem 2 napra szól. Hanem a nyulak esetében 8-10 évre, amit nem tudunk bevállalni jelenleg.

2023. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
77%

32 F vagyok

De Jézusom tényleg ez történik,ha leadsz ott egy nyulat?

Nem tudtam,remélem nem.

Ez még engem is sokkolt.

2023. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
97%

4-es vagyok, velem amugy hasonlot eljatszottak a szuleim, vagy 20 eve.

Szoval kaptam egy nyulat husvetra, aztan 1 honap utan “megszokott”, ok ugye ezt mondtak nekem.


Nagyon sirtam erte, de par evvel kesobb megtudtam, hogy a nagypapamhoz kerult es megettek. Komolyan mondom, a mai napig bant.

Soha nem tennek ilyet a gyerekeimmel.

2023. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
95%
Igen, a megunt húsvéti nyulakat leölik, és takarmányként használják. Miért? Azt gondoltad, hogy az évente százas nagyságrendben leadott nyulakat önköltségen tartja meg az állatkert?
2023. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
96%

Nem mondanám meg, mert eleve nem kap nyulat húsvétra, hogy aztán kinyúvasszuk. Valahol meg is eszi aztán jóízűen a gyerek, mert nem törpenyulat kap, aztán majd tizenx évesen megtudja és jóesetben nem kap sokkot.

Undorodom az olyan emberektől, mint te.

Vagy veszel neki örökbe nyulat, vagy egyáltalán ne is vegyél.

De persze a legjobb az lenne, ha kamu történet lenne. Szerintem az is. Csak remélem, hogy nincsenek ilyen pondró szülők.

2023. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
97%

Basszus, úgy vesztek nyulat, hogy tudjátok, később megy az állatkertbe? Akkor vegyétek meg, és adományként menjen egyből az állatkertnek. Vagy adományozzátok jótékony célra az árát.


Én csak akkor vennék nyulat, ha idővel le is vágnám, és a gyerekkel is tudatnám, hogy kajának van tartva.

2023. márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!