Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfázott a kutyám. Hogyan...

Megfázott a kutyám. Hogyan tudnám segíteni hogy minél előbb meggyógyuljon, esetleg a háza fűtésére valami jó tipp?

Figyelt kérdés
Van egy kinti kutyusunk, sajnos bent nem tudjuk elhelyezni mert nem szobatiszta, és újszülött babánk is nemsokára velünk lesz. Ha bármilyen rongyot, vagy bélést rakunk a kis házába, akkor kiráncigálja, nem tudjuk hogy miért. Sajnálom nagyon hogy ilyen hidegben kint van, de nem értem miért nem tűri meg a házában a ruhákat, melegebb lenne neki. Adunk neki vitamint , holnap főzök húslevest abból is fog kapni. Egyébként szaladgál, meg a farkát is kergeti, tehát nincs nagyon legyengülve, de köhög, krákog elég csúnyán.

2022. dec. 8. 01:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:
Nem is fogom ezek után.
2022. dec. 9. 13:40
 52/72 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező

Az elején kaptál azért rengeteg jótanácsot! És volt aki vette a fáradságot, hogy részletekbe is belemenjen, hogy mi miért jobb vagy praktikusabb. Én biztos nem bántottalak meg egy szóval sem. A kutyádról sem kérdeztem adatokat. Lényegtelen most már hányadik válaszadó vagyok de ha tudom hogy ez lesz az álltalános reakciód, egy mondatot, egy hasznos tanácsot se írtam volna. Az biztos!

2022. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
61%

Jaj muci, nem ezek után nem fogod leírni, ez álságos védekezés… legjobb védekezés ugye a tàmadás.


Csak fáj kimondani, hogy kistestű és/vagy rövidszőrű kutyád van, ami nem alkalmas a kinti tartásra. Ezért is fázott meg kapásból tél legelején. Bevinni nem fogod, ahogyan kéne tartani. Inkább picsogsz… hát, most erre mit mondjak? Szánalmas…

2022. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
25%
#53 Csak nem hagyod abba. :D
2022. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
70%

54: neked tényleg nem tűnik fel, hogy 3-4 különböző válaszoló is van? Én írtam az 53-as kommentet, és CSAK azt. Valaki másba álltál bele, szóval medzsik, több ember is irt egy nyilvános fórumon. Woooowwww, de durca :D


És nézd, mit hagyjak abba. Picsog, miközben kínozza a kutyajat. Hagyjad mar magad. Attól hogy te is egy szociopata vagy, aki szerint a kutyának elég moslékot a kertbe kibaszni, amúgy is örüljön, h nincs láncon, attól még vannak olyan emberek a világon, akik szeretik az állataikat és igényeik szerint tartják őket.

2022. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
13%

Csak éppen semmi közöd hozzá, hogy mit csinál a kutyájával, és nem tudhatod, hogy kínozza, mert nem tudod, hogy igaz-e a feltevésed. De ragaszkodj csak hozzá, sajnos kell egy minimális intelligencia ahhoz, hogy az ember észrevegye, mit tud biztosra, illetve hogy képes legyen változtatni a véleményén, ha új információ birtokába jut.


Az, amit rólam mondasz TELJESEN ALAPTALANUL főleg elmond rólad mindent. Nem szoktam durván sértegetni embereket, de most olyat mondok, aminél csúnyábbat nem tudok: szerintem te annyira hülye vagy, hogy biztos a fideszre szavaztál.

2022. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező: jól szigetelt ház, gondoskodás és minőségi közös időtöltés minden kutyának szükséges és jó. Nem leszel moslékon és láncon tartó senkiházi azért, mert néhány nagyon hülye, akinek amúgy valószínűleg fogalma sincs a saját kutyájáról és kisbabaként kezeli itt okoskodik. Ezen az oldalon én normális kutyással még csak elvétve találkoztam. Nem is hívhatók kutyásnak, inkább csak proli ölebtartók.
2022. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
55%
56: személyeskedés, az megy. :) én elmondom szívesen, nem mintha közöd lenne hozzá, tekintve én nem tettem fe kérdést a szavazatom eredményével kapcsolatban (nem úgy mint a kérdező, aki a kutyatartásával kapcsolatban igen…). De hogy tudd, NEM a fideszre szavaztam. Na, akkor most a kérdező jön: mekkora/milyen szőrű is az a kutya? :)
2022. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:
Istenem... ez már nem is idegesítő, hanem nevetséges. Írtam is hogy köszönöm a segítő kommenteket , vissza lehet olvasni .Az mióta kínzás , hogy egy kutya nem bent van tartva hanem kint? Minőségi kaját is kap, nem moslékot. Ezt már csak a kommentelők találták ki hozzá. Mindig is kinti volt. És most az első hogy megfázott. Nyilván nem most fogom elkezdeni behozni és szobatisztaságra nevelni amikor is írtam hogy nem mellesleg nemsokára megszületik a babánk. Nagyon higiénikus lenne ha odaszarna a szőnyegre ..de gyerek nélkül se hiszem hogy házba való lenne. Vagy akkor lennék jó gazdi ha dormeó matracon altatnám magam mellett? Nem is értem. Szeretjük és foglalkozunk vele. Amúgy fel se tettem volna a kérdést. Egyébként hosszúszőrű , közepes méretű kutyáról van szó, és hál Istennek mára már semmi baja. Szóval még egyszer "köszönöm" hogy egyesek ilyen szépen megnyilvánultak felém, nézzetek magatokba. Vagy inkább ne.
2022. dec. 10. 02:12
 60/72 A kérdező kommentje:
Igazából nem gondoltam hogy ilyen sok szart fognak rám dobálni emiatt a kérdés miatt, nem érzem jogosnak.Sajnos sok magyar embernek ilyen a mentalitása. De nem is számít már , a lényeg hogy jól van a kutyus. Tavaly szalma volt alatta, azt is sokszor kikaparta, most az autós szőnyeget elviseli a házban, majd figyelem hogy száraz legyen mindig. :)
2022. dec. 10. 02:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!