Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfázott a kutyám. Hogyan...

Megfázott a kutyám. Hogyan tudnám segíteni hogy minél előbb meggyógyuljon, esetleg a háza fűtésére valami jó tipp?

Figyelt kérdés
Van egy kinti kutyusunk, sajnos bent nem tudjuk elhelyezni mert nem szobatiszta, és újszülött babánk is nemsokára velünk lesz. Ha bármilyen rongyot, vagy bélést rakunk a kis házába, akkor kiráncigálja, nem tudjuk hogy miért. Sajnálom nagyon hogy ilyen hidegben kint van, de nem értem miért nem tűri meg a házában a ruhákat, melegebb lenne neki. Adunk neki vitamint , holnap főzök húslevest abból is fog kapni. Egyébként szaladgál, meg a farkát is kergeti, tehát nincs nagyon legyengülve, de köhög, krákog elég csúnyán.

2022. dec. 8. 01:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
100%
A miénk ugyan nem komondor, de 50 kilós dog és ki-be járkál a házba. Feláll, lenyomja a kilincset, bejön , a szőnyeges előszobában lejön a sár a lábáról , így nem is koszol a ház többi részében. Az ajtót egy rugós behúzó csukja be utána, mert erre nem tudtam megtanitani.
2022. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
62%
#71 Tehát pont amit mondtam. A te kutyád ilyen. :) Szerintem ez nem jogosít fel másokat sem arra, hogy a saját kutyáik alapján eldöntsék, milyennek "kéne lennie" mások kutyájának. Nálunk egyszer volt a házban kutya egy fontos kiállítás előtt, és amíg rá nem jött, hogy semmi haszna, mindenáron ki akart jutni.
2022. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!