Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban kicsi vagy nagy...

Lakásban kicsi vagy nagy testű kutya? Előnyök hátrányok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

márc. 11. 18:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk pont egy tacsi aranyos cuki, csak olyan makacs mint a fene akárcsak a mozgásigénye :D


Amúgy bármilyet tarthatsz úgyis le kell vinni normálisan sétára meg lemozgatni napi 2-3, vagy több órában (fajtafüggő).


Ne méret ink. mozgáisgény alapján válassz!

márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt a lakásba nekem sicu van, olyan csendes meg se szólal.
márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Az etetes es az auto (hianya) miatt en is kistestu kutyat vettem magamhoz. Akarmi van, gyalog, de taxival is el tudom vinni orvoshoz, illetve az etetese is gond nelkul vallalhato szamomra. Szoval persze, ebbol az iranybol megfogva praktikus egy kistestu kutya.


De abban ne is remenykedj, hogy nem viszed ki setalni, ha esik, ha fuj, ki kell menni. Ha ezt nem tudod vallalni, ne kutyaban gondolkozz kerlek.

márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvossal dumáltam régebben egy bárban , panaszkodott hogy lehúzosnak állítják be őket miközben mennyi költségük bérlés adók stb. Nagytestű kutyák 4x-5x többe kerülnek ha bármi baj van nála mint a kistestűek.

Érdemes ezt is megfontolnod.

márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

3# vagyok.

Ezeket figyelembe véve valóban a kistestű a jobb választás.

De azt nem mások döntik el hogy milyet vegyél, hanem a te ízlésednek megfelelően! :)

márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!