Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fülprobléma a kutyánál....

Fülprobléma a kutyánál. Valaki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés

9hónapos Amstaffunk füle kb 2 hónapja bűzös,sebes,váladékozik.A váladék sárgás,le van rakódva a fülbe,hiába tisztítjuk,minden nap ujra termelődik.Már hegesre vakarta.Többször voltunk vele orvosnál,de még csak bele sem nézett a fülébe,felírt egy gombaölő kenőcsöt,gyulladáscsökkentő cseppet és szurit kapott.

Hiába kezeljük ezekkel minden nap,az állapota nem javult.

Hamarosan elvisszük egy másik dokihoz,de addig szeretném enyhíteni a fájdalmait,nagyon zavarja.

Valakinek volt már ilyen helyzetbe a kutyusa?Hogyan kezelték?


2011. ápr. 29. 19:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
19:31 vagyok. Mi a frásznak belegázolni a kérdező lelkébe? Ettől nagyobbnak érzitek magatokat? (tisztelet a kivételnek) Ő elvitte dokihoz, tehát nem szarta le a blökit, hanem amikor felismerte, hogy eü gondja van, orvoshoz vitte. De egy idő után kezd elfogyni a türelme a reménytelen nemgyógyulás miatt, ezért kérdez, hátha talál sorstársakat. Mit nem lehet ezen érteni?
2011. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:32


Igazad van! Olyan utálatos, ellenséges emberek gyűltek itt össze mostanában, hogy felér egy bátorságpróbával feltenni egy kérdést ezen az oldalon!

2011. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, a másik orvos azonnal mintát vesz a fülből.

Nekem nem volt még ilyen problémám, de sokakat ismerek, akik fülbetegséggel kezelték a kutyájukat. Sajnos, hosszadalmas kezelésre számíthatsz, de, ha megfelelő gyógyszert kap, végül meg fog gyógyulni.

2011. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
25%

Lehet,hogy utálatos vagyok, de senkit nem fogok pátyolgatni, aki itt akar orvost helyettesíteni és kérdezősködni.

Aki hónapokig hanyagolja a kutyáját, ne itt kérdezgessen - és a minimum, hogy röstellje magát.

Ez ilyen egyszerű.

2011. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

A válasz írója 45%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:46


Most megkönnyebbültél ugye?

2011. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 19:46

Értelmezési gondjaid vannak.

Ha alaposan elolvasnád a kérdező beírását....

Volt orvosnál.

Kezelték is.

2011. máj. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy fül sárgás és bűzös, az hosszabb idő alatt lesz ilyen.

Egy orvos helyben kitisztítja alapból.

Orvosi kezelés kell és nem házipatika.


És igen, megkönnyebbültem, hogy kimondhatom azt, ami igaz.

2011. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm,nagyon rendesek vagytok,hogy kiáltatok mellettem,igazából annyira nem érintett meg a "kedves" kötekedő,csak az a fontos,hogy a kutyánk jól legyen,a rosszindulatú vélemény meg maximum haszontalan.

Egyébként még annyit hozzátennék,hogy ha tudnád,hogy egy goimbás fertőzésnél nem elég kitisztítani a fület(ami minden nap többször is megtörtént/történik,de az okot is meg kell szüntetni.

Szerencsére már kaptam egy tanácsot egy másik dokitól,hogy amíg nem tudjuk hozzá elvinni addig meleg vízbe oldjunk fel 1kanál sót és ezzel öblögessük.

Szegénykém rengeteg oda nem illő gennyet(?)rázott ki és úgy néz ki kicsit sikerült csillapítani a viszketést addig is míg eljutunk egy értelmes dokihoz:)

Köszönöm mégegyszer azoknak akik megértették a gondunkat!

2011. máj. 1. 23:01
 19/24 anonim ***** válasza:

Hiába terem már szinte minden bokorban állatorvos, sajnos nehéz megtalálni a ki valóban orvosolni is tudja a bajt.

Gyógyulást!!!

2011. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2011. máj. 2. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!