Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fülprobléma a kutyánál....

Fülprobléma a kutyánál. Valaki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés

9hónapos Amstaffunk füle kb 2 hónapja bűzös,sebes,váladékozik.A váladék sárgás,le van rakódva a fülbe,hiába tisztítjuk,minden nap ujra termelődik.Már hegesre vakarta.Többször voltunk vele orvosnál,de még csak bele sem nézett a fülébe,felírt egy gombaölő kenőcsöt,gyulladáscsökkentő cseppet és szurit kapott.

Hiába kezeljük ezekkel minden nap,az állapota nem javult.

Hamarosan elvisszük egy másik dokihoz,de addig szeretném enyhíteni a fájdalmait,nagyon zavarja.

Valakinek volt már ilyen helyzetbe a kutyusa?Hogyan kezelték?


2011. ápr. 29. 19:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ismét kiderült, hogy nem itt kell kérdezősködni egészségügyi problémánál, hanem ORVOSHOZ KELL VINNI ÉS ORVOS KEZELJE!


Azon kívül hosszú, lógó fülű kutyánál MINDIG gond a tisztán tartás.

Gondolj bele, ha ez a kutya a természetben élne - a füle már régen átvitte volna a szivárványhídon, méghozzá kínok között!

2011. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nem bírom tovább...ennyire rosszul fogalmaztam meg a kérdésem vagy ennyire nagy gondok vannak a szövegértéssel nálad??:DD Komolyan ezen már csak nevetni tudok,de nem kezdek bele egy fölösleges vitába,ugyis fölösleges lenne.

Ha valakinek még egy hasonló hasznos tanácsa lenne mint pl:"Orvoshoz kell vinni,nem otthon kezelni és itt kérdezősködni"akkor előre felhívom a figyelmét,hogy már rengetegszer volt orvosnál és még lesz is.Remélem megnyugodtál:)

2011. máj. 2. 19:16
 23/24 anonim ***** válasza:

Ha orvos látta és kezeli, akkor miért is kérdezősködsz itt?

Ki hiszi el, hogy két hónapja kezeli orvos és a füle még mindig bűzös, váladékos és sebesre vakarja?

Hallottál nyakgallérról?

2011. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Az nem érdekel ha nem hiszed el,bár nem tudom mi olyan hihetetlen abban,hogy a mi állatorvosunk nem épp a szakma gyöngyszeme,aki ráadásul még fél is a szájkosaras Amstaffunktól.Örülök neki,hogy Te vagy a kedvenceid(ha van/vannak)még nem találkoztatok ilyennel.

Igen hallottam róla,de tudtommal azért van az orvos,hogy Ő mondja el ha szükség van gallérra.

Azzal meg csak magadat minősíted,hogy nincs jobb dolgod mint itt osztani az észt.Nyilván elég nagy problémák lehetnek veled,ha ennyire fröcsög belőled a rosszindulat.

Én eddig azért írtam vissza,mert azt gondoltam,talán rosszul értelmezted a problémát,de már rájöttem,hogy egyszerűen egy unatkozó kötekedő ember vagy.

Nem akarok beleszólni,de talán keresned kéne egy párt(ha nincs),de egy hobbit mindenképp.

Most részemről befejeztem ezt a beszélgetést,mert azon az elven vagyok,hogy hülyével nem vitatkozom,mert lesűlyedek a szintjére...Nem is értem mért írtam eddig...Mire képes az unalom.

2011. máj. 2. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!