Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Lizaa kérdése:

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

-erős

-nagy termetű

-őrző-védő( jelezzen és meg védjen is meg már a kinézete is ezt sugallja)

-intelligens legyen (járnánk kutyaiskolába)

-sportos is legyen bírja a túrákat, hosszú sétákat

-benti-kinti lenne szval nem kell hogy hosszú szőrű legyen mert télen este biztos h bent lenne


köszi előre is :)


2011. nov. 6. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mali vagy dobermann - brá azért ez nagyban függ attól h menniy kutyás tapasztalatod van....
2011. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rotweiler, Dobberman, Boxer
2011. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jó lenne tudni mennyi kutyás tapasztalatod van,és hogy családban élsz-e,van-e kisgyermek a környezetedben?

A rotweiler,a doberman nem igazán családszerető kutyák,bár erősen függ a neveléstől,de én inkább egygazdis kutyának tartom őket.Ha családban élsz szerintem a legjobb választás a boxer,a németjuhász,a német dog,de szerintem jó választás lehet egy csehszlovák farkaskutya is,bár ezt nehezebb szocializálni,esetleg nápolyi masztiff(bár ehez is erős nevelés szükséges),dán dog,bullmasztiff.Ez már csak rajtad áll,hogy melyik illik a legjobban hozzád,de szerintem nézz utánna rendesen:)

2011. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leonbergi is jó lenne, bár ő kifejezetten télen nem szeret bent lenni. Nyáron annál inkább, már ha a lakásban hűvösebb van, mint odakint.
2011. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!