Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Game pitbull minden...

Egy Game pitbull minden kutyát elverne vagy mire verik sokan magukat hogy game pit?

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 22:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikát, miért lenne kamu amit írtam.

Túl jól emlékszem a történtekre?

Tudod, hogy ha a szimpatikus idegrendszer beindul hogy fokozódik a figyelmed?

1 éve történt a támadás, de azóta is pontosan emlékszem minden pillanatára - amire nem, arra csak azért nem, mert a kutyák túl gyorsak voltak, azt se tudtam, ki mit csinál.


És hát nem tudom, miért kellett volna hogy eltörjön a kutyám lába, nem tört el, csak felszakadt a bőr és össze kellett varrni.


Nekem mindegy, a lényeg, hogy szerintem rengeteg kutyafajta van, ami elintéz egy pittet.

2012. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

#20 a kijelentéseidből az derül ki, hogy nem is láttál még mixelt meccseket, ha igen, akkor is max amatőrt. De akkor minek írkálsz ide? Legalább írnád oda, hogy "véleményem szerint..", vagy "fingom nincs róla, de úgy gondolom, hogy.." stb.

Valamiért olyan magabiztossággal állítod a baromságaidat, hogy az már vicces.

2012. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Tyler913 ***** válasza:

Nem hiszem,hogy aki kutyát harcoltat,az ide jönne verni magát a GYIK-re.Leírtam,amit gondolok,Te tettél fel hülye kérdést,amire hülyeségeket írkálsz.Nehogy Te ratyizzál már bameg.

ma 07:58 képzeld ismerem a fajta történetét.

Ráadásul nem írtam olyasmit,hogy a gpit mindenkit legyőzne,csupán annyit,hogy a méret nem feltétlenül döntő faktor,így nem biztos,hogy egy nagyobb testű pásztor biztosan verne egy kistestű pit-et.De azt is írtam,hogy teljesen fölösleges erről vitatkozni,mert úgyis az adott két kutya adottságai döntenek.

2012. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Felesleges erről vitázni, csak hajtja mindenki a magáét.

Aki látott már profi meccseket, az tudja mi a helyzet, aki meg nem, azt eleve nem értem, miért szól hozzá a témához.

2012. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Staffordfun ***** válasza:
14%
Keddves kérdező. Láttál már pit vagy amstaff állkapcsot? A Staffordom tegnap darabokra szedte a konzervdobozt.(az üressel játszott) Szted amikor lognak a gumin mivel tartják meg magukat? Ha az a kutya harap ott a csont hülyére törik. Ez az egyik. A másika az hogy elengedi a pit a fogást? o.O Akkor elmondanám. Ha a pit egyszer fogást talál, az addig nem engedi el méég nem okozott valami maradandot. Ugyanis nem csak harap hanem harapás közben rángat is. Láttál már rongyozo pit/amstaffet? Hogy mire verik magukat? Egyszerű. http://www.youtube.com/watch?v=HkPvmoj9pAU nézdd meg és utánna tegyél fel irigykedő kérdéseket... A videoban is jol láthatod hogy a kötél háboru 1óra55percig tartott. És nem engedte el a kötelet.
2012. márc. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Staffordfun ***** válasza:
0%
Mellesleg semeik pásztor kutya nem rángat meg 3 vagy 4 tonnát...
2012. márc. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
2012. márc. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
82%
És kicsit könnyebben és gyorsabban is mozgatja, mint a pitek a 2-3 tonnákat, amiken majd beszarnak.
2012. márc. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Az amstaffot miért hozod fel Staffordfun? Semmi köze egy game pithez, ég és föld a kettő. Az amstaff egyszerű showkutya.

Mondjuk a válaszodból egyértelműen kiderül, hogy fingod nincs a témáról, csak egy elfogult szobakutya gazda vagy.

2012. márc. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Staffordfun ***** válasza:
11%
Tegyél egymás mellé 1 amstaffet meg egy pit-et mutasdd meg egy olyan haverodnak akinek lövése sincs a témárol. Azt fogja mondani mind2 pit. Azért nem ég és föld és nem olyan könyyű megkülönböztettni. Egy kérdés.. A legtöbb pitnek a kiskönyvében miért is szerepel Amerikai Staffordshire terrier elnevezés? Nem egy ismerősömnek a kutyája van így. Egyébbként csatlakozznék ahoz a vélményhez hogy aki ezért tart kutyát az dugja fel magának. Azért van a kutya neve így bemocskolva mert az ien saját vélt erelyüket fitoktato emberek kezében vannak. És ez így van a 70-es évek óta. Az hogy szoba kutya-e vagy sem az tök mind1. Inkább élljen szerető családban gyerekek mellett, mintsem napi szinten legyen zsákba verve rugdosva stb... Embertelen f....sz aki ienre képes. Egyébbként meg koránt sem irtam hülyeséget csak mindjárt azt ragadtad ki ami neked nemtetszett mintsem elolvastad volna végig.
2012. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!