Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól mondható, hogy nincs...

Mikortól mondható, hogy nincs étvágya a kutyának?

Figyelt kérdés

2 kullancsot szedtem ki a kutyámból (tegnap és 3 napja) és most minden mozdulatát figyeltem, de eddig nem volt semmi különös. Még ma reggel lent vígan szaladgált meg játszott, de mikor feljöttünk nem akarta megenni a reggelijét. Adtam neki egy sajt darabot, azt megette, de mást nem. Várjam meg, hogy ebédel-e, vagy már most vigyem orvoshoz?

Az egyik kullancs már befúródott, de nem szívta meg magát, a tegnapit viszont már úgy találtam, hogy rá volt tapadva az állára és körülötte alvadt vér volt és mikor kiszedtem még akkor is szivárgott a vér a potrohából, de már döglött volt. Ott fel is van dagadva egy kicsit az állán ahonnan kiszedtem. Lehet, hogy fertőzött volt?:( Azon kívül viszont, hogy nem ette meg a reggelijét nem láttam rajta más furcsaságot, csak elfáradt és alszik éppen.


2012. márc. 23. 09:44
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem láttam semmi különöset! Már nem is olyan bágyadt, mint tegnap, rendesen szaladgált lent is, szaglászott, játszott! Nem úgy néz ki, mint aki beteg!:) Azért ez a nem evés még aggaszt, de veszünk ma majd pár dolgot, amit ehet és megpróbálgatjuk, hogy csak a táp nem kell neki, vagy más sem nagyon.
2012. márc. 24. 09:17
 22/23 Szilvi & Argos ***** válasza:

A babéziától sokkal rosszabbul lenne.

A lyme kórt tényleg laborvizsgálattal mutatják ki, csak úgy hasra ütve nem lehet diagnosztizálni. Mi alapján mondta ezt a doki?

2012. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Csak annyit tudott, hogy lázas volt, nem eszik és kullancs volt benne. Ennyi! Igazából én sem tudom, hogy mi alapján kapta, mert csak simogatta a kutyát, még csak a lázát sem mérte meg, de nem is megyünk hozzá többet. Egyébként ha a kutya kap valamilyen injekciót, akkor azt nem kellene beleírni az oltási könyvébe? Mert mikor vírusos betegsége volt, akkor beírták, hogy mit kapott, de ez az orvos nem írt bele semmit, csak az érdekelte, hogy a következő oltásokra mikor kell vinni. Még keressük a megfelelő állatorvost, mert találtunk már egy jót, de olyan rossz a rendelési ideje, hogy csak délelőtt 9-11 és délután 17-19 rendel.
2012. márc. 24. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!