Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane corso, border collie,...

Donne kérdése:

Cane corso, border collie, keverék kistestu fajta? Melyiket válasszam? Lehetoleg cane corso, border collie tulajdonosok válasza érdekel! Mit gondolnak az adott fajtárol, milyen viselkedésu saját kutyájuk?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodom egy Cane corson vagy Border collien..Igazábol nem vagyok porgos, nagyon sportos jellem.Ellenben nyugodt magatartásu,és kovetkezetes minden téren.Oreg néni mellé mennyire ajánlanátok a két fajta kozul valamelyiket?Alapos neveléssel és tanitással nagy mérete ellenére nem dontené fel a nénit?Lehet h jobb egy cane corso, nyugodt vérmérséklettel, mint egy szeleburdi border?Vagy a legjobb, ha veszek menhelyrol egy kistestu bennti kutyust?
2013. febr. 6. 15:43
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
ilyesmire gondoltam, hirtelen ezt találtam meg.Bár voltak ezektol is szebbek vagy amik nekem jobban bejottek.
2013. febr. 7. 21:39
 42/45 anonim ***** válasza:
Na de törzskönyvet is adnak a kölykökhöz? Mert sokszor írják ám, hogy a szülők törzskönyvezettek, de a kicsire ezért-meg azért nem kérik ki (=szaporító, többnyire nem is azok a szülők amiket annak mondanak). Nagyon nagy lutri így a kiskutya, mert millió indokot kitalálnak, csak hogy drágán el tudják adni őket... :(
2013. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Ez elvileg egy hozzád közeli kennel, ránézésre elég jónak tűnik, elvileg van még egy kiskutyájuk. Nyilván nem 40 ezerért adják, de egy kérdést szeirntem megér. [link]
2013. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

ezt már néztem, 600 euro, az egyik vásárlotol érdeklodtem.az az 180 000 ft

Plusz fulvágatás asszem 15 ezer, de állatorvostol fugg mert elvileg be van tiltva..

2013. febr. 8. 14:12
 45/45 A kérdező kommentje:
koszi a segitségeteket még átgondolom rendesen!De nem tettem le a cane corsorol :)
2013. febr. 8. 14:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!